facebook

Дослідження: вплив цільних злаків на тривалість життя

Фахівці Школи громадського здоров’я при Гарвардському університеті отримали докази того, що вживання цільних злаків у вигляді цільнозернового хліба і круп сприяє продовженню життя.

Вчені заявили, що кожна нова порція цільних злаків знижує ймовірність передчасної смерті в цілому на 7%. Конкретно вживання злаків на 9% зменшує ризик смерті від хвороб серця, на 5% – від онкологічних захворювань. Висновок про користь злакових продуктів у справі продовження життя було зроблено після того, як фахівці проаналізували результати 14 досліджень, в яких розглядався зв’язок між харчуванням і ризиком передчасної смерті.

Наукові експерти прийшли до висновку про те, що ефект продовження життя пов’язаний з вживанням мінімум трьох порцій цільних злаків по 16 грамів. Ймовірність смерті від серцево-судинних захворювань при такій нормі знижується на 25%, ймовірність смерті від раку – на 14%.

«У людей, які протягом дня з’їдали принаймні три порції цільних злаків, ризик передчасної смерті був на 20% нижчий, ніж у тих, хто щодня вживав менше однієї порції», – констатували фахівці.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Дослідження: вплив цільних злаків на тривалість життя