facebook

Українець розповів, як хворів на штам Дельта: почалося все з підвищення температури

Українець розповів, як хворів на штам Дельта: почалося все з підвищення температури

Про це пише “Молодий буковинець”. Коли підвищилася температура, Віталій подумав, що це звичайна застуда.

“Під вечір мене почало трохи лихоманити, зміряв температуру – підвищена. 38 градусів була. Я випив жарознижувальне і ліг спати. Наступного дня температура була підвищена, з’явилося запаморочення. Думав, що то застуда, бо перед цим у полі працював, на спеці, а потім одразу зайшов у приміщення з кондиціонером. Але щось недобре я запідозрив через два дні”, – сказав пацієнт.

За його словами, не зникав ні запах, ні смак, але з’явився розлад шлунка.

“Уже наступного дня мені стало дуже зле… Дружина викликала швидку, госпіталізували. Згодом під’єднали до апарату ШВЛ. Казали, що були уражені легені й вірус добре “розгулявся” за ці дні. Дружину відправили на самоізоляцію”, – додав чоловік.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Дружина Віталія не заразилася, бо була вакцинована.

“Вона захотіла вакцинуватися, а ось я… не вірив у дієвість вакцини, хоча дружина казала, що підхоплю цю “гидоту”… Напророчила”, – підкреслив буковинець.

Зараз чоловіка вже від’єднали від апарату ШВЛ. Він почувається набагато краще, однак побоюється ускладнень, які можуть виникнути після хвороби.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ізраїльський лікар Борис Бриль розповів, що невакциновані проти коронавірусу молоді люди в 9 разів частіше вмирають унаслідок хвороби, ніж вакциновані пенсіонери. А це свідчить про те, що вакцинація дійсно працює.

Раніше Бриль зазначив, що найефективнішими проти нових штамів COVID-19 можуть бути вакцини на основі інактивованого вірусу. До таких належить китайський препарат CoronaVac.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Українець розповів, як хворів на штам Дельта: почалося все з підвищення температури