facebook

Кожна жінка – це по суті прихована всередині людської оболонки богиня

Всередині кожної з нас є богиня – ось що важливо, і без різниці богиня чого: мудрості, любові або родючості.

Як багато ми знаємо про грецьку міфологію і як мало про нас самих. Адже кожна жінка – це по суті прихована всередині людської оболонки богиня, про яку перестали згадувати, зрівнявши її до якихось окремих рис характеру. Але вони не хочуть ховатися і мовчати! Вони хочуть заслуженого визнання ними і в цій статті воно буде дано їм. А визнавши їх, заодно визнаємо їх прояв в собі.

Артеміда – феміністка

Це свавільна богиня полювання і Місяця. Будучи однією з найулюбленіших дочок Зевса, вона радісно блукає лісами разом з німфами і різноманітними звірами, якими вона протегує. Вона – це саме життя і гармонія природи.

Смілива і сильна

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Така жінка за словом в кишеню не лізе, може вразити будь-якого рубаючи фрази. Вона здатна відстояти себе і без чужої допомоги. До того ж вона завжди готова захистити іншу жінку і її права.

Не терпить навіть найменшої образи

Тут все ясно: як Артеміда ніколи не спускала навіть натяку негативу в свою сторону, так цього не спускають і її послідовниці. І хай допоможе Бог тому, хто раптом вирішив їх образити!

Надзвичайно азартна

Вони часто не контролюють власний азарт. Ці дами настільки захоплюються тим, щоб щось довести всьому світу, що часто призводить до неприємних наслідків.

Афіна – бізнес-вумен

Це богиня мудрості, покровителька ремесел і права рука Зевса. Афіна завжди була доброю порадницею для чоловіків, вона фігурує в багатьох легендах, як та, що допомагала героям в їх ратні подвиги.

Мудра

Так як Афіна – символ мудрості, жінки, які «носять в собі цю богиню так само не ликом шиті і можуть вирішити будь-які проблеми шляхом логічних роздумів чи інтуїтивно правильних дій.

Впевнена в собі

Прекрасно усвідомлюючи цінність власного розуму, жінка-Афіна не сумнівається в своїй здатності подолати будь-які труднощі.

Практична

Така жінка ніколи не стане робити щось даремно. Вона не кидає на вітер ні слова, ні час, ні гроші. Навіть одяг (ця відома жіноча слабкість!) у неї завжди стриманий, зручний і доглянутий.

Гестія – умиротворена дивачка

Це богиня домашнього вогнища і затишку. Але не варто думати, що вона берегиня сімейного тепла, ні в якому разі! Гестія – єдина богиня, яка ніколи не ставила себе на вівтар любові і була від цього безмежно щаслива.

Спокійна

На відміну від двох попередніх – ця богиня є Абсолютом спокою. Жінки-гестії, ніколи не мигтять перед очима, в паніці не бігають по квартирі, тому що, через п’ять хвилин на вихід. Їх рух своєю грацією і плавністю нагадують річний потік.

Тепла

І це не температура їх тіла, а температура атмосфери навколо них. Просто стоячи поруч з цією жінкою, ви відчуєте небувалий затишок, ніби після довгих років поневірянь приїхали до бабусі, а вона як раз приготувала пиріжки. Але відмінність «гестій», від таких «бабусь» у тому, що вона нічого не робить для такого затишку: вона не проявляє якусь помітну турботу, але, перебуваючи поруч, незмінно зігріває.

Інтровертивна

Ви ніколи не дізнаєтеся, що у них на розумі! Ніколи! Вони завжди замкнені у своїх думках. Навіть виконуючи якусь механічну роботу, такі жінки обмірковують походження моралі або щось в цьому роді. Думками, вони дуже далекі від цього сірого світу.

Гера – вірна дружина

Це богиня шлюбу. Звичайно, нам більше відомі такі її якості як ревнощі і жорстокість по відношенню до суперниць. Але в деякому роді їй можна пом’якшити вирок. Спробуйте собі уявити, що відчувала богиня шлюбу (для якої святість цього самого шлюбу була незламною і сакральною – вона ніколи не зраджувала Зевсу у відповідь на його зради), в якої цей шлюб був схожий на більшість сучасних шлюбів! Адже її чоловік (і брат за сумісництвом, але у олімпійських богів були свої поняття про інцест) ще зовсім юною спокусив її (а за деякими джерелами і примусив), після цього наобіцяв три короби і не приніс жодного.

Наївна

До шлюбу ці жінки свято вірять у незламність любові. Це ясновельможні наречені, які несуть до вівтаря букет, поділ і серце. Вони сприймають клятви не просто як необхідний ритуал, а як прямий наказ до дії.

Розчарована

Це стандартний розвиток їх життя в шлюбі. Якщо вони виявляють зради, то їх рожеві окуляри одразу розбиваються на тисячі осколків, які майже не ранять зрадника (кілька скандалів не в рахунок) але сильно ранять їх самих, з-за чого вони перестають вірити в світлі почуття.

Вірна

Тут йдеться навіть не про те, що вона не зраджує чоловіка. Вона не зраджує його ідол. Чоловік для такої жінки стає центром Всесвіту, все її життя крутиться тільки навколо нього одного, всі звершення робляться тільки для нього. І стан речей не міняють навіть його постійні зради – він все одно буде головним сенсом її життя.

Жорстока

Так, чого вже гріха таїти, цим дамам притаманна жорстокість. Але в їх захист хочу сказати, що вони просто платять світу його ж монетою. Правда іноді перегинають палицю.

Деметра – турботлива мати

Це богиня родючості. У міфах ми її знаємо насамперед, як мати Персефони (нещасної дівчини викраденої Аїдом). Але суть в тому, що як жінка, Деметра виступає саме в ролі матері.

Турботлива

Ці жінки завжди принесуть вам бульйончик під час грипу, і розсіл під час похмілля. Вони огорнуть вас такою турботою, що всі негаразди світу відійдуть на другий план.

Надійна

Жінки-деметри мають незвичайну ауру надійності. До них завжди хочеться звернутися за порадою чи добрим словом, та й просто побути поруч з ними -значить знайти якусь опору в своїх проблемах.

Принципова

Не дивлячись на свою зовнішню м’якість, ці дами грудьми затулять свої принципи від нападок. Якщо вони прийняли якесь рішення, то їх вже ніхто не зможе переконати.

Персефона – мамина дочка

Персефона хоча і асоціюється з весною (стихією її матері), але одночасно є володаркою підземного царства (володіння її чоловіка). Цей цікавий контраст показує деяку мінливість характеру богині.

Інфантильність

Не потрібно сприймати цю характеристику, як різко негативну. Так, жінки-Персефони – це дорослі діти, а точніше, маленькі дівчатка, які потребують турботи і опіки. Вони легкі і ранимі, а тому навколишні інтуїтивно хочуть захистити їх від усього світу.

Гнучкість

Не дивлячись на їх вразливість, вони дуже легко пристосовуються до зміни умов. Такі жінки, поплачуть трохи, а потім знову стануть самі собою – веселими і милими дівчатами (скільки б років їм не було).

Легкість

Це дуже приваблива риса. З ними не хочеться думати про проблеми і негаразди, хочеться насолоджуватися кожною секундою прекрасного життя. Але варто не забувати про зворотній бік цієї медалі: коли негаразди все-таки наздогнали, ці метелики будуть намагатися скинути їх на інших до останнього. Зате з ними весело!

Афродіта – коханка

Ім’я богині любові і краси завжди було бажаним компліментом для жінок. Ця богиня була найпрекраснішою з усіх богинь, про її красу писали легенди і, думаю, не даремно.

Упевнена

Ці жінки є уособленням впевненості. Але на відміну від «афін», вони можуть створити цю впевненість з нічого. Жінки-афродіти вийдуть в заяложеної піжамі як королеви і королевами будуть виглядати.

Чарівна

Від них часто неможливо відірвати очей. Та й в принципі від них не хочеться відриватися, так як в цих дам є якийсь шарм, який притягує всіх навколо.

Ми всі – богині!

Не потрібно засмучуватися, якщо вашою покровителькою виявилася не та богиня, про яку ви мріяли. Всередині вас є богиня – ось що важливо, і без різниці богиня чого: мудрості, любові або родючості. Головне, що ви всі унікальні і гідні того, щоб вам в партнери дістався бог!

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Кожна жінка – це по суті прихована всередині людської оболонки богиня