facebook

5 способів, які допоможуть правильно обрати кохану людину

Не вступайте в шлюб лише тому, що вам здається — часу залишилося мало.

Реальність така, що здорові шлюби здатні зробити нас щасливими і навіть фізично здоровими. Діти, що ростуть з батьками, які люблять і піклуються один про одного, виявляються обгородженими від цілого ряду проблем. Включаючи проблеми соціального та емоційного характеру, проблеми з навчанням і освітою і навіть деякі проблеми, що стосуються фізичного здоров’я. У той же час нещасливий шлюб може бути руйнівним як для дорослих, так і для дітей, яких вони виховують.

Участь у постійних конфліктах впливає на якість життя. Постійні суперечки здатні помітно зменшити тривалість життя. Розумний вибір постійного партнера здатний вплинути практично на всі аспекти вашого життя, а також на життя ваших нинішніх чи майбутніх дітей.

Ось п’ять порад з вибору партнера для шлюбу з точки зору вашого психічного здоров’я та емоційного благополуччя:

Не вступайте в шлюб лише для того, щоб щось довести

Правильно це чи ні, але на сьогодні процес проходу до вівтаря і підпис на офіційному аркуші паперу є символом успіху, процвітання, щастя, зрілості та стабільності. В результаті люди мимоволі використовують шлюб, як спосіб довести оточуючим або собі самому.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Деякі одружуються, щоб довести батькам, що вони вже подорослішали і здобули незалежність. Люди також часто одружуються, щоб довести колишнім, що вони щасливо живуть і без них. Деякі одружуються, щоб втекти з батьківської родини і довести, що можуть завести свою власну сім’ю.

І ще багато одружуються в спробі довести собі, що вони цілком «нормальні» люди, що мають успішне майбутнє. Насправді, шлюб нічого не доводить. Натомість доведіть собі, що ви можете підтримувати здорові відносини тут і зараз. Працюйте над тим, щоб бути собою, спілкуватися і любити когось, який він є.

Не вступайте в шлюб для того, щоб піклуватися про когось або щоб піклувалися про вас

Людське бажання піклуватися або самому бути об’єктом турботи досить сильне, тому що воно буквально підключено до нашої нервової системи. Це нормально, коли ви бажаєте відчувати турботу і хочете проявляти любов до іншої людини своїми діями. Але це не дуже добре намагатися знайти когось, хто зробить для вас те, що ви не можете зробити для себе. І це не дуже добре робити для інших те, що вони повинні робити для себе самі.

Для того, щоб вступити в гармонійний шлюб, ви повинні являти собою абсолютно самодостатню, самостійну людиу. В іншому випадку, ви почнете плутатися в тому, який з «багажів» є вашим, а який – вашого партнера. Перш ніж ви це зрозумієте, ви впадете в залежність від свого чоловіка або дружини. І тоді ви, ваше окреме, унікальне, прекрасне «Я» перестане існувати.

Щасливі шлюби – це справжні партнерські відносини, в яких кожен член може подбати про себе і, якщо потрібно, про всю родині. Щоб стати повноцінним партнером, вчіться не лише тому, як бути самим собою, але і тому, як любити самого себе.

Не вступайте в шлюб тільки заради того, щоб відчути себе гідною людиною

Нарешті, ви зустрічаєте людину своєї мрії. Вона володіє всіма тими рисами, яких у вас немає. І ви відчуваєте, як у вас поруч з нею піднімається ваша репутація, ви відчуваєте себе тією гідною людиною, якою мріяли стати. Якщо це дійсно так, то пора піднімати тривогу: у вас проблеми.

Те, що ви відчуваєте, це не здорова любов, а те, що називають «золотом дурнів». Якщо ви ніколи не відчували себе хорошою, самодостатньою людиною поза стосунками, то тоді ці відносини закінчаться для вас нічим. Тому що жодна інша людина не здатна дати нам ту цінність, яку ми не здатні знайти самостійно. В такому випадку вам, перед тим, як приступати до пошуків партнера для шлюбу, потрібно попрацювати над тим, щоб почати відчувати себе повцінною людиною.

Не вступайте в шлюб лише тому, що вам здається – часу залишилося мало

Буває так, що людина, досягнувши певного віку, починає думати: «мені треба обов’язково одружуватися, інакше, що я буду робити потім?» Вона бачить, як її друзі або колеги з головою йдуть в сімейні турботи, тому особа починає боятися, що буде останньою, хто залишиться в холостяках. Почуття гордості і страху, змушують її здійснити рішучий крок.

Не бійтеся бути останнім. Наберіться хоробрості. Іноді чекати – дуже важко, але ще кілька проведених холостяцьких років допоможуть вам уникнути поспішного шлюбу, що складається з одних лише сварок і конфліктів, щоб потім вступити в благополучний і здоровий шлюб.

Не вступайте в шлюб, щоб залікувати дитячі травми

Дитячі рани гоїти дуже важко. Та дуже просто і заманливо вірити у фантазію, що шлюб допоможе вам отримати сім’ю, якої у вас ніколи не було, і яку ви заслуговуєте.

Ви можете заприсягтися собі і своєму партнерові, що не будете відтворювати ті шаблони відносин, всередині яких ви виросли. Ви вірите в себе і в свою любов. На жаль, у вас нічого не вийде. Поки ви не вилікуєте свої старі рани, самостійно або з допомогою психотерапевта, вони продовжуватимуть докучати вам. Незалежно від того, хто стане вашим чоловіком або дружиною. Витратьте час зараз, щоб заглянути всередину своєї особистості, зрозуміти себе і зцілитися.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

5 способів, які допоможуть правильно обрати кохану людину