facebook

“У нас є план на 100 днів”: Тимошенко заявила, що готова до коаліції із Зеленським

Партія “Батьківщина” готова до вступу в коаліцію з партією “Слуга народу” у наступному парламенті.

Про це заявила лідерка партії Юлія Тимошенко на з‘їзді ВО “Батьківщина” у понеділок, 10 червня, передає “Українська правда”.

“Наша команда налаштована йти у сильну коаліцію з новим президентом. Ми готові запропонувати сильний план дій. Ми хочемо втілити новий курс, – заявила Тимошенко.

“І не просто створити якусь коаліцію, ми пропонуємо назвати її “коаліцією дій”. У нас є не просто план, у нас є план дій уже на 100 днів”, – додала вона.

За її словами, команда “Батьківщини” може об’єднатися в коаліцію з партією “Слуга народу” й іншими новими демократичними силами, а вже за сто днів показати результат своєї роботи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зокрема, серед пріоритетних завдань вона назвала зниження тарифів, налагодження економіки, ріст пенсій та інше.

“За сто днів ми подивимося, що у нас відбувалося з культурою, освітою, медициною. Ухвалимо закон про страхову медицину і припинимо те, що у нас називали медичною реформою”, – сказала Тимошенко.

Вона наголосила, що об’єднана команда має повернути всіх бранців Кремля, провести перемовини про мир на Донбасі, без капітуляції та торгівлі Кримом, а також зробити людей щасливими.

Разом із Тимошенко на вибори йдуть Сергій Тарута та Валентин Наливайченко.

Напередодні політична партія “Слуга народу” представила список кандидатів на позачергові вибори до Верховної Ради, які мають відбутися 21 липня 2019.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“У нас є план на 100 днів”: Тимошенко заявила, що готова до коаліції із Зеленським