facebook

“Інвестиція у вічність!”: В АП придумали, куди переїхати з Банкової. У Мережі здивовані

Адміністрацію президента України Володимира Зеленського можуть перенести до Українського дому на Хрещатику.

Про це повідомила співробітниця Музею історії міста Києва Катерина Липа на своїй сторінці у Facebook. Вона додала, що представники архітектурного бюро 33BY побували в Українському домі й зробили низку фотографій.

“До того ж хочуть забрати поверхи Музею історії міста Києва та репетиційну базу ансамблю “Київські солісти”, а ринок на нижніх поверхах залишити — люди там трусами торгують. Сьогодні приходили люди з архітектурного бюро 33BY, яке, очевидно, отримало замовлення на перепланування, фоткали вид із вікон. Говорили, що офіційне рішення буде через декілька днів. А як же музей? А музей, кажуть, кудись переселять. Причому адміністрація музею взагалі не в курсі. А “Київські солісти”, здається, на гастролях”, — зазначила вона.

За словами Липи, в Києві місця, пристосованого під зберігання майже 300 тис. експонатів немає.

У той же час прес-секретар президента Юлія Мендель спочатку повідомила в коментарі LB.ua, що АП хочуть перенести подалі від центру й Український дім під ці критерії не підходить. Але пізніше вона заявила, що такий варіант дійсно розглядається.

Директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд заявив, що Український дім має ідеальну локацію. Це єдиний в центрі Києва великий будинок, побудований із урахуванням музейних вимог до контролю клімату й безпеки.

“Це ідеальна локація для національного музею сучасного мистецтва України… Пане президенте, віддайте Український дім під цей музей – станете нашим Помпіду. Центр Помпіду – головне, що зберегло в історії ім’я другого президента П’ятої французької республіки. Хороша інвестиція у вічність”, – написав він у Facebook.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
“Інвестиція у вічність!”: В АП придумали, куди переїхати з Банкової. У Мережі здивовані