facebook

Батьки Зеленського зробили тривожну заяву про сина: я навіть плакав…

Римма і Олександр, батьки шостого президента Володимира Зеленського, страждають через нелегку роботу сина.

Журналістка з Казахстану Жанна Нурланова прийшла в гості до родичів першої особи країни. Під час інтерв’ю вони розповіли про свою реакцію на президентство Володимира Зеленського.

Батьки зізналися, що знаменитий син не радився з ними з приводу участі в президентських виборах, а просто довів до відома.

“Він мало радився, але це не означає, що він нас мало поважав. А коли йому було дуже важко, він дзвонив мені”, – заявили вони. Крім того, після вступу на високу посаду Володимир Зеленський став рідше телефонувати родичам.

“Раніше було часто. Ми розуміємо обсяг його робіт, ми дивимося і читаємо, там проблем досить. Потужна корупційна система, Верховна Рада не приймає його закони”, – обурилися Римма і Олександр.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вони розповіли, що під час інавгурації Володимира Зеленського були в залі Верховної Ради. Їм виділили місця поряд з колишніми президентами і невісткою Оленою. Олександр зізнався, що навіть плакав після вражаючої промови сина.

Батько також розповів, як обговорює з Володимиром проблеми в Україні. За його словами, зовсім недавно президент приїжджав в гості до батьків і відповідав на нелегкі питання:

“Ми обговорювали якось так. Він весь час зайнятий, і раніше був зайнятий. Весь час поїздки, концерти. Він весь час в роботі. А зараз – тим більше. Коли він приїжджав недавно, я постійно йому складні питання ставив. Ну для нас він же не президент, як вам пояснити. Для нас він просто син“.

Олександр спростував інформацію про те, що Володимир Зеленський робить все виключно по командах своїх технологів. Зокрема, і виголошує промови. Чоловік нагадав, що до виборів його син був видатним гумористом і сам писав хороші тексти.

“У пресі пишуть велику неправду, він нібито, як папуга. Мовляв, йому підсунули текст, і він не вміє говорити. Це брехня. Після інституту він з братами Шефір поїхав в Москву, і вони писали там три роки тексти для інших команд КВН. Він пише здорово!” – підкреслив Олександр Зеленський.

Батьки додали, що втомилися від брудної брехні, яку про Володимира Зеленського поширюють ЗМІ. Нервові переживання з цього приводу погано позначилися на їхньому здоров’ї. Римма і Олександр бідкаються, звідки ж конкуренти беруть ідеї для нових маніпуляцій:

“У мене цукор піднімався сильно. Тому що ми такий бруд почули, з каналів ллється. Такий бруд. Звичайно, ми, як батьки, переживаємо дуже … Коли чуємо черговий бруд проти сина, вона ось з маленьким кулачком підходить до телевізора і хоче пробити цей екран. Дуже неприємно, багато бруду ллють, немає цього бруду, але вони звідки все беруть, я не знаю “.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Батьки Зеленського зробили тривожну заяву про сина: я навіть плакав…