facebook

“З бойовим хрещенням, кохана!”: У Росії на мітингу побили палицею дружину українського режисера

У Москві (Росія) на опозиційному мітингу побили дружину українського художнього керівника оперного театру Володимира Назарова Ліку Архангельську.

Про це повідомляє сам режисер на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні біля Мерії Москви моя дружина і відомий блогер Ліка Архангельська, звичайно ж прийняла участь у мітингу опозиції. Росгвардія, ОМОН, кого там тільки не було! Побиття почалися ще до початку ходи! Ліка учасник всіх мітингів опозиції, путінського періоду влади. Цього разу Ліці Архангельській не пощастило, вона таки потрапила під кийок Росгвардійця! Ця мерзота цілився кийком прямо в голову, але удар пом’якшив телефон (вщент) і рука! Але все одно по обличчю попало! З бойовим хрещенням, кохана!”, – написав Назаров.

Володимир Назаров – українець, він у рідному місті Дніпро закінчив музичну школу по класу баяна, потім вступив до Дніпропетровського культурно-просвітницького училища за спеціальністю “Керівник оркестру народних інструментів”. Після служби в армії (з 1970 по 1972 рік) Назаров переїхав до Москви.

У 1975 році Володимир створив на базі Інституту Культури ансамбль духових народних інструментів “Жалійка”, який був визнаний унікальним інструментальним колективом. У 1982 році відбулося перетворення “Жалійки” в Ансамбль фольклорної музики. З 1984 року Володимир Назаров і ансамбль бере участь у створенні багатьох мультфільмів (“Навіщо верблюдові апельсин”, “Зворотний бік Місяця”, “Кіт і Ко”, та багато інших). У 1984 році Володимир Назаров випустив російськомовний варіант швейцарської дитячої пісеньки “Танець маленьких каченят”, яка відразу стала популярною. У тому ж році Назаров написав свою знамениту пісню “Ах, карнавал”. З 1998 року композитор почав самостійну співочу кар’єру.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Культурний діяч зробив кар’єру в Росії, проте йому довелося покинути країну через політичні мотиви. Відкриті висловлювання режисера на адресу путінського режиму призвели до розгрому його театру в Москві.

Як повідомлялось раніше, 27 липня в Москві (Російська Федерація) на мітингу “За чесні вибори” на підтримку незалежних кандидатів на виборах до міської думи скандували знамениту кричалку про президента РФ Володимира Путіна.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“З бойовим хрещенням, кохана!”: У Росії на мітингу побили палицею дружину українського режисера