facebook

“Мільйони українців в очікуванні платіжок”:у Зеленського дали точний прогноз щодо тарифів на комуналку.

У президента Володимира Зеленського остаточно доповіли про ситуацію зі зменшенням тарифів на комуналку.

Про це представник “Слуги народу” в Кабміні Андрій Герус розповів в інтерв’ю журналістам.

За його словами, в Україні тарифи на певні послуги можуть знижуватися, а на інші підвищуватися.

«Ми розуміємо, що коли є інфляція, тоді важко просто знижувати тарифи. Але, розуміючи гостроту цієї проблеми, вирішувати її потрібно в слідстві збільшення доходів українців», – пояснив Герус.

Представник президента в Кабміні також уточнив, що всі ці фактори так само залежать від зростання економіки, наповнення бюджету, все це стає можливим завдяки новим масштабним інвестиціям з інших країн.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Я думаю, якщо наступного тижня не буде зниження тарифів, але через рік економіка почне зростати темпами понад 6%, а не 2,8%, як зараз, то суспільство це відчує і дуже позитивно оцінить. Бо це означає, що будуть зростати доходи і добробут українців», — підкреслив експерт.

Окрім цього, в інтерв’ю Андрій Герус обговорив питання тарифу на тепло, яке дуже цікавить простих українців, підкресливши, що не здатний давати точні прогнози щодо його можливого зниження.

«При сьогоднішній ціні газу підстав для підвищення тарифів на тепло немає. У тарифі враховувалася ціна газу станом на кінець минулого року, після цього вона знизилася на 21%. Проте все залежить від ринкових коливань ціни на газ, як зміниться ціна восени, саме тому я не можу давати точних прогнозів», – резюмував представник Зеленського в Кабміні у спілкуванні з журналістами.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Мільйони українців в очікуванні платіжок”:у Зеленського дали точний прогноз щодо тарифів на комуналку.