facebook

Наймолодший чемпіон Європи в історії: українець завоював золото зі стрибків у воду

13-річний український спортсмен Олексій Середа виграв Чемпіонат Європи зі стрибків у воду.

13-річний українець Олексій Середа виграв Чемпіонат Європи зі стрибків у воду і став наймолодшим чемпіоном Європи в історії цього виду спорту. Він перевершив рекорд британця Тома Дейлі.

Українець з результатом 488,85 бали випередив спортсмена з Франції Бенджаміна Оффре (474,90) і росіянина Руслана Тернового (445,25).

Чеміонат Європи 2019 проходив у Києві. Золота медаль українця стала сьомою в загальнокомандному заліку. Спортсмени здобули 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медалі і посіли друге загальнокомандне місце.