facebook

У Зеленського виступили із потужною пропозицією. За ці справи візьмуться!

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Данилюк, експерт з питань фінансової політики та новообраний народний депутат від “Слуги народу” Данило Гетманцев, заступник глави Офісу президента Руслан Рябошапка і глава Державної податкової служби Сергій Верланов проведуть зустріч із представниками Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) щодо створення Служби фінансових розслідувань (СФР).

Як повідомила ЄБА, під час обговорення буде порушено питання законопроекту про СФР, її структури, підпорядкування, підходів до роботи та інструментів.

Захід відбудеться 22 серпня о 9:00 в готелі InterContinental Kyiv.

Окрім того, офісом Президента готується форум у Маріуполі щодо привернення уваги до розвитку Донбасу та залучення інвесторів. Форум хочуть провести у вересні.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк в інтерв’ю BBC News Україна

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Зараз готується цей форум, передусім, Офісом президента. Там планується привернути увагу до розвитку Донбасу, залучити інвесторів”, – сказав Данилюк.

“Все, що стосується Донбасу, напрацьовано у певні кроки. Є гуманітарний план Зеленського, який у принципі реалізовується”.

“В регіон треба залучати інвестиції: в дороги, в порти, в розвиток іншої інфраструктури, в школи, для цього потрібні гроші. Є ресурси місцевого бюджету, є ресурси центрального бюджету, є міжнародних фінансових організацій, а є приватний бізнес”, – сказав Данилюк.

“Наприклад, я спілкувався з президентом Світового банку, і ми обговорили логіку того, чому СБ міг би брати участь в проектах на Донбасі. І прив’язали це до ключових реформ, які вони підтримують в Україні. Якщо інші будуть вкладатися, то на Донбасі буде досягнута критична маса змін”, – розповів Данилюк.

За його словами треба розуміти, хто і що хоче отримати, розуміти мотивацію.

“РНБО по Донбасу готується. Перше засідання РНБО у нас було по енергетиці, рішення вийшло… Треба дуже ретельно працювати для того, щоб вийти на якесь комплексне рішення. Також нам треба продумувати, хто буде виконувати це рішення, як це буде реалізовано”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У Зеленського виступили із потужною пропозицією. За ці справи візьмуться!