facebook

“Це не канікули чи відпустка!” Міністр охорони здоров’я терміново звернувся до українців. “Навіть якщо комусь не подобається”

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець виступив зі зверненням у зв’язку з посиленням обмежень під час карантину.

Про це повідомили в прес-службі МОЗ.

Ємець заявив: “Шановні українці! Влада ввела карантин. Обмежено режим роботи транспорту, закриті кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно і нехтують встановленими протиепідемічними правилами і способами індивідуального захисту. Я ще раз підкреслюю, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я і здоров’я ваших близьких.

Запишіть: карантин – це не канікули або відпустка. Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція – це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів і знайомих. Всіма способами пропагуйте домашній режим. Прості речі рятують життя!

Влада робить дуже правильні кроки, і в разі необхідності ми будемо вводити ще більш жорсткий режим. Навіть якщо це комусь не подобається. Під загрозою невидимого ворога всі державні органи синхронізовано працюють в посиленому режимі. Наш обов’язок – захистити український народ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Друзі, піклуйтеся один про одного“.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Це не канікули чи відпустка!” Міністр охорони здоров’я терміново звернувся до українців. “Навіть якщо комусь не подобається”