facebook

Вдягнете халат і самі лікуватимете! Зеленський в шоці – тепер йому кінець. Підняв на ноги всіх

Весь медперсонал інфекційного відділення міської лікарні № 1 міста Житомира готує колективну заяву на звільнення, про це вже написав ряд ЗМІ, окремо виділив цю тему телеграм канал – Легітимний.

Це пов’язано з тим, що мер міста Сергій Сухомлин звинуватив працівників в тому, що вони вимагали “благодійні внески” за тести на коронавірус. Одна із співробітників розповідає, що весь колектив пише заяви на звільнення у зв’язку з несправедливим звинуваченням у корупції і поборах працівників відділення і з неможливістю виконувати свої функціональні обов’язки.

При цьому, вони вимагають від мера публічного вибачення і спростування брехливої ​​інформації.

Як з’ясувалося, глава міста таким чином виправдовує “благодійні внески” в лікарнях, кажучи про недофінансування. Але при цьому мер проти того, щоб зараз брали гроші за тести на коронавірус. За словами Сухомлинова виконком виділив кошти з міського бюджету на закупівлю швидких тестів на коронавірус, але ще до цього в лікарні № 1 купили 50 експрес-тестів за рахунок благодійних внесків. Сухомлин заявив, що пацієнтам, які платили за тест, гроші повернули. Можливо, це черговий спосіб покласти собі в кишеню, але факт того, що медперсонал зараз покине лікарню, і таким чином пацієнти будуть надані самі собі нічого доброго не принесе. Сюди б по доброму повинні втрутитися правоохоронні органи, тому як на сьогоднішній день в Житомирі 3 підозри на Covid-19, 5 хворіють на грип, у 4 бактеріальна пневмонія + 3 просто пневмонія.

Якщо співробітники інфекційної лікарні покинуть свої посади, пацієнти будуть надані самі собі і лікувати їх буде нікому.

Може меру міста варто одягнути медичний халат і кожен день ризикувати своїм життям? – пише телеграм канал Легітимний із посиланням на ЗМІ та джерел в Житомирі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В свою чергу, мер Житомира виступив із терміновою заявою:

«Я вибачився, дійсно вибачився за те, що зараз інформація подається, іноді і не так, як насправді. Бо у мене ж була розмова і з головним лікарем, і з завінфекційним щодо цієї ситуації. Все нормально, лікарі працюють. Все нормально», – повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Як зазначають джерела в ОП, президенту вже доповіли про цей інцидент, він доручив розібратись в цій ситуації, та доповісти особисто йому відповідним структурам.

Як зазначалось раніше, президент заявляв на нараді з очільниками областей, що експрес-тести будуть в кожній області. До того ж держава виділила 100 мільйонів гривень на закупівлю індивідуальних засобів захисту. За потреби, держава виділить ще 500 мільйонів гривень на забезпечення необхідним медичним обладнанням, через небезпеку поширення коронавірусу.

За словами Зеленського, експрес-тести на виявлення коронавірусу можна буде зробити в кожній області. Також президент застеріг очільників від спекульяцій та барижества на цій темі, очевидно що не всі зрозуміли меседж.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Вдягнете халат і самі лікуватимете! Зеленський в шоці – тепер йому кінець. Підняв на ноги всіх