facebook

Тільки для жінок! Правила експлуатації чоловіків

11 найпростіших правил, щоб навчитися керувати чоловіком!

Скільки разів бувало, що після, здавалося б, ідеального романтичного побачення чоловік, який вас зацікавив, десь пропадав, не даючи про себе нічого знати?! Дуже часто самі багатообіцяючі стосунки, на жаль, закінчуються нічим. Самі чоловіки, будучи істотами раціональними і логічними, стверджують, що є певні правила, таємні «кнопочки» в душі чоловіків, натискаючи на які жінка може стати «тієї самою».

Давайте будемо розбиратися з вами разом!
Правило 1.
Якщо ти соромишся приймати від чоловіка занадто дорогі подарунки, сумніваєшся, що ти їх гідна, то можеш більше ніколи не сумніватися — ти їх і справді не гідна.

Правило 2.
Приймати подарунки від чоловіка вкрай бажано до того, як у вас з ним стався перший секс. До сексу жінка призначає собі ціну сама. Після сексу цю ціну призначає їй чоловік. У ріелторів є професійна приказка: «Після підписання контракту клієнта в губи не цілують».

Правило 3.
Вимагати від мужика більше, ніж він здатний тобі дати, не варто, так як потім він приховає злобу і візьме з тебе в три рази більше.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Правило 4.
Женіть в шию всіх мудаків і скнар, які стверджують, що купувати своїй обраниці «iPhone», безглуздо, так як телефон потрібен для того, щоб дзвонити. Це йому потрібно дзвонити, а нам треба понтуватися і випендрюватися перед подругами і колишніми коханцями!

Правило 5.
Якщо він бідний студент з великим палаючим серцем і вчиться, кидайте його, він може вчитися вічно! Якщо хочете бути генеральшою — потрібно виходити заміж за генерала. Теж саме стосується і «олігарха в перспективі». Такий може довго ходити в гості з букетиком гвоздичок, ганяти чаї і красномовно розповідати про те, яким щасливим і безтурботним стане ваше життя, після того, як він підпише контракт і, нарешті, розбагатіє.

Правило 6.
Якщо у мужика є якісь явні недоліки, або залежності, з якими ти ну просто ніяк не можеш змиритися: змиритися доведеться. Мовчи в ганчірку і не дратуй його своїм свербінням. Трепетно сподіватися на те, що ти зможеш його перевиховати, не варто. Цей материнський інстинкт зламав долі багатьом жінкам. У назві цього посту є підзаголовок: «Тільки ДЛЯ ЖІНОК».

А зараз повернися до коментарів і подивися, хто прокоментував цю статтю. І що? Після цього ти все ще віриш, що чоловіки будуть тебе слухатися? Ні, ти, звичайно, можеш витратити масу часу, сил і нервів, і все-таки його змінити, але тобі особисто це не дає ніяких гарантій, так як виховати свого мужика ти в кінцевому підсумку можеш зовсім для іншої особи слабкої статі, з дрібними амбіціями і великими планами на життя.

Правило 7.
Іноді чоловіки, купуючи квитки в кіно, на літак і т.д. примудряються задати своїй супутниці одне смішне питання: «Що брати? Віп або економ?» Часто дівчата в силу своєї скромності відповідають, «Економ», або що їм все одно. Відповівши таким чином, ти моментально виставляєш на себе SALE 90%, давши тим самим зрозуміти, що ти — дівчина невибаглива і солодше морквини в цьому житті нічого не гризла.

Мужик вельми винахідливий і хитрий. Наша скромність йому економічно дуже вигідна. У інвесторів так само існує своя професійна приказка: «Зекономив — значить заробив!» Не дозволяйте собі заробляти! Що потрібно відповідати? «Віп, звичайно!» — і пристрелити його поглядом, мовляв як у нього взагалі язик повернувся запитати у тебе таке, щоб більше подібних питань не задавав. В економ нехай сам літає!

Правило 8.
Ніколи не зазіхай на його свободу! Не напрошуйся заміж. Мужик нині полохливий, як трепетна лань, і як тільки він відчує, що на нього хочуть надіти повідець — намагається якнайшвидше втекти. Замість цього зроби вигляд, що подібні пропозиції сипляться тобі щодня пачками, олігархи в надії тебе чатують біля під’їзду, щоб припасти до твоїх ніг і віддати всі свої причандали — руку і серце. А якщо він трішки затягне — то все, заберуть дівку.

Правило 9.
Запам’ятай, якщо мужик тобі щось пообіцяв, це ще не означає, що він це вже зробив, і зробить взагалі! Тому ніколи не варто йому вірити, а тим більше дякувати за це авансом. Суди про чоловіків не за словами, а за покупками!

Правило 10.
Якщо він збирає на квартиру, йшли його до біса. Ключовим тут є слово «збирає». Людина, яка на щось збирає, ніколи не витратиться на тебе! Якщо вже він так сильно тобі подобається, то не ображайся, що на восьме березня тобі дарують порцелянову кішку, чохол для телефону або духи.

Правило 11.
Якщо мужик каже: «Всі мої попередні жінки були дуже меркантильними і їм від мене потрібні були тільки гроші» — не намагайся доводити протилежне. Краще крутони ним так, щоб він очманів! Щоб наступного разу він розповідав при місяці якійсь трепетній німфі: «Всі мої попередні були меркантильними. Але ось остання — була справжньою сучкою!»

І останнє. Якщо мужик дозволяє себе використовувати, значить з ним так чинити можна і навіть потрібно!

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Тільки для жінок! Правила експлуатації чоловіків