facebook

ТОП-10 НЕВДАЛИХ ПОДАРУНКІВ ЧОЛОВІКУ НА НОВИЙ РІК

Новий рік – свято особливе свято для кожного з нас. Море емоцій, смачна їжа, казкова атмосфера, поруч рідні та близькі. І не хотілоя б, щоб цю чарівну казку зіпсували невдалі подарунки від близьких та рідних, або взагалі їх відсутність.

Тому, вибираючи подарунок своєму кoхaнoму чоловікові, батькові, приятелю пропонуємо до вашої уваги список найбільш небажаних подарунків.

Перше місце в рейтингу “подарунків для ворога” займають шкарпетки.

Шкарпетки – це, звичайно, річ потрібна, завжди доведеться до двору, але в новорічний вечір чоловік менше за все чекає такого презенту. Крім того, ви можете не вгадати з кольором та розміром.

Друге місце – дезодоранти, гелі для душу, піна для гоління.

Хлопці, звичайно, далеко не завжди погано ставляться до подібного роду сюрпризів. Але, все-таки, варто уникати таких подарунків, бо ризикуєте, по-перше, отримати щось подібне на свято, а по-друге, продемонструвати людині своє нешанобливе ставлення. В цьому випадку, чоловік може подумати, що він неприємно пахне або, що він недоглянутий.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Третє місце – ще один невдалий подарунок чоловікові – книга.

Ви здивуєтеся, але вже 21 століття. І паперова книга – це вже трохи не в тренді. Звичайно, мільйони їх шанувальників ще бродять по планеті. Крім того, щоб дарувати книгу – треба добре знати бібліотеку людини і бути впевненим, що обраний вами твір припаде до смаку.

Четверте місце в антирейтингу – затискач для краватки або затиск для грошей.

Справа в тому, що затискачі для краватки і затиски для грошей стали атрибутом, який використовує бізнес-клас. І, найчастіше, не за власним бажанням, а з волі статусу. Такий подарунок ризикує “лягти на полицю” і припадати пилом роками. Крім того, подібний девайс страшенно незручний.

П’яте місце – відеоігри.

Звичайно, багато дорослих чоловіків обожнюють електронні іграшки, але дуже важко вгадати, що конкретно підійде.

Тому, якщо вже й зважилися на такий подарунок, обов’язково з’ясуйте, яку гру він хоче і чи підійде вона для його комп’ютерної системи або приставки.

Шосте місце в рейтингу небажаних подарунків – електронні “примочки” для автомобіля: це подарунок машині, а не хлопцеві. Тим більше, що найчастіше чоловік краще знає, що йому потрібніше. Також не даруйте предмети для дому.

Якщо чоловік живе окремо – він може образитися, бо подумає, що вам не подобається атмосфера в його будинку. Якщо ж ви живете разом – він подумає, що ви купили чергову дрібничку собі, але подарували йому.

Сьоме місце – сорочка.

Винятком може бути лише той випадок, коли чоловік сам дуже хотів купити яку-небудь конкретну, і йому це не вдалося, чи мова йде про якийсь рідкісний бренд, а в інших випадках – дарувати сорочку на Новий рік – нудно.

Також не варто дарувати сувеніри, свічки, м’які іграшки або статуетки з атрибутикою року, який прийшов.

Такі речі безликі. Якщо ви хочете купити щось подібне – просто придбайте це разом з ялинкою та іграшками. А чоловіка такий подарунок тільки розчарує.

Дев’ятий рядок – нижня бiлuзнa.

В Новий рік не варто дарувати предмети повсякденного вжитку. Цим ви вб’єтe романтику у ваших стосунках або просто образите. Адже чоловік завжди чекає чогось більшого.

Фінальне, десяте місце у рейтингу подарунків на швидку руку займають попільнички та зaпальнuчкu. Такі подарунки ризикують бути передарованими або відкладеними у стіл.

Підходьте до вибору подарунка серйозно, креативно і не в останній момент. Успіхів!

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

ТОП-10 НЕВДАЛИХ ПОДАРУНКІВ ЧОЛОВІКУ НА НОВИЙ РІК