facebook

7 кімнатних рослин, які в усьому світі вважаються мoнcтpами, а у нас ростуть в будинках (фото)

Домашні рослини прикрашають наш будинок, але, як і все живе, вони випромінюють енергію – позитивну або негативну. Є зелені красені, яких в будинку краще не тримати. Хто вони, рослини-вaмпipи?

Багато, обзаводячись новим домашнім вихованцем, навіть не замислюються про те, який енергетичний заряд він здатний дати людині.

Є рослини, які не тільки очищають повітря і наповнюють простір киснем, а харчуються нашої енергією. Чим більше в сім’ї скандалів, хвороб, сварок і неприємностей – низьких енергетичних потоків, тим пишніше розквітає ця рослина.

Монстера

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Уже одна назва говорить сама за себе. Величезні широкі лопаті листя рослини-мoнcтpa просто харчуються нашими емоціями.

Орхідеї і троянди

Витончені красуні особливо небезпечні для людей нерішучих, емоційно слабких, вразливих. Особливо в спальні не можна ставити горщик з орхідеями і трояндами, саме вночі вони виcмoктyють з людини сили.

Папороть

Рідко приживається в квартирах, адже йому потрібні сильні потоки енергії. Якщо поставити його біля телевізора – він буде забирати випромінювання і харчуватися нимм. Папороті прекрасно себе почувають в поліклініках.

Плющ

 

Як і всі ліани здавна вважається шкідливою для будинку. Особливо його не можна заводити тим жінкам, які хочуть вийти заміж. Вважається, що плющ «відлякує» женихів.

Бегонія

 

Послаблює біополе людей з хронічними захворюваннями, людей самотніх, в похилому віці.

Традесканція

Декоративне листя з смужками-візерунками не проста прикраса, рослина здатна викликати почуття тривоги і занепокоєння.

Циперус

Невибагливий стрункий красень, стебла і листя якого нагадують мініатюрну пальму, володіє сильним біополем і як пилосос поглинає енергію людей, негативно впливаючи на самопочуття і настрій.

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

7 кімнатних рослин, які в усьому світі вважаються мoнcтpами, а у нас ростуть в будинках (фото)