facebook

Десятки тисяч українців залишаться без пенсії: Кабмін ухвалив скандальне рішення.

Кабінет Міністрів Україні скоротив перелік професій, які дають право на вихід на пенсію у 50 років за наявності 20 (для жінок) і 25 років (для чоловіків) стажу.

Рішення торкнеться частини українців, які тепер будуть змушені виходити на пенсію пізніше.

Так, зі списку “шкідливих” спеціальностей виключили: верхових доменних печей; машиністів тельферів, зайнятих на гарячих ділянках робіт; укладальників прокату, зайнятих на гарячих ділянках робіт. Раніше працівники зазначених професій мали право на пенсію в 50 років. За новими правилами їм доведеться працювати довше.

“Реалізація зазначеної постанови дозволить оптимізувати списки виробництв, робіт, професій, посад, зайнятість у яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, і уникнути різних підходів до їхнього практичного застосування органами, які призначають і виплачують пенсії, а також фахівцями підприємств, організацій та установ”, – йдеться у документі.

Нагадаємо, невдовзі в Україні запрацює спеціальна служба з контролю соціальних виплат, яка визначатиме правомірність виплат, які громадяни отримують від держави. Спецслужба буде мати доступ до всіх можливих відомчих баз: відкриті банківські рахунки і залишки по ним, інформація про фактичне місце проживання, паспортні дані, ІПН, дані з податкової та ін.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Додамо, що в липні Кабмін активізував впровадження онлайн-інструментів для надання різного роду послуг, серед яких запуск системи Е-пенсія. Кабмін заборонив працівникам органів Пенсійного фонду вимагати у громадян документи з даними для нарахування пенсії.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Десятки тисяч українців залишаться без пенсії: Кабмін ухвалив скандальне рішення.