facebook

Про права можна забути на пів року: українців попередили про відповідальність за це порушення ПДР

Відповідно до правил дорожнього руху в Україні, коли автомобіль несправний, водії ризикують не лише отримати штрафи, а й втратити водійські посвідчення.

Мета цих правил – забезпечити безпеку на дорозі, але не всі водії дотримуються їх, вважаючи, що краще продовжувати їздити з порушеннями.

Патрульна служба України має право накладати штрафи за різні порушення і навіть тимчасово припиняти дію водійських посвідчень у деяких випадках. Одним з таких порушень є їзда з непрацюючими габаритними вогнями.

Таких порушників легко виявити, особливо вночі, коли відсутність габаритних вогнів стає очевидною. Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, штраф за це може становити 340 гривень.

Повторне порушення протягом року може призвести до тимчасового вилучення водійського посвідчення на строк від трьох до шести місяців.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Правила дорожнього руху чітко визначають, що кожен водій повинен переконатися, що його автомобіль у належному робочому стані перед виїздом на дорогу. Проте важко слідкувати за всіма лампочками під час руху. Якщо лампочка перегоріла під час поїздки, це не вважається порушенням. Проте водії повинні негайно виправити цю проблему.

Важливо, що якщо габаритні вогні вимикаються під час руху, і водій про це не знає, це не вважається порушенням, але може бути вирішено оперативно.

У таких випадках будь-які штрафи, накладені правоохоронними органами, вважатимуться незаконними і можуть бути скасовані у встановленому законом порядку.

Це гарантує, що водії не будуть несправедливо покарані за проблеми, про які вони не знали, і сприяє відповідальному обслуговуванню автомобілів для загального підвищення безпеки на дорогах.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Про права можна забути на пів року: українців попередили про відповідальність за це порушення ПДР