facebook

Лукашенко вперше зізнався, що приховував у розпал пандемії: «Я ж не ідіот…»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зробив несподіване зізнання щодо пандемії китайського вірусу.

Про це він сказав у ході виступу перед прихильниками.

“Євросоюз – труни, копають, мруть, в будинок престарілих приїжджають, – а там сотня загиблих. Росія тут ізолювала всіх та інше. “А наш аби що говорить про трактор, про сто грам, про лазню, ще чогось”. Я не міг дещо вам говорити всерйоз. І коли я говорив, що трактор вилікує, я розумів, що треба посіяти, тому що жерти буде нічого”, – пояснив президент Білорусі.

Лукашенко зізнався, що теж переживав за ситуації з китайським вірусом.

“Я як президент, сходячи з розуму, три місяці переживаючи за те, що діється з цим ковидом. Я ж не ідіот, я ж теж розумію, що один у світі, одна країна особливий шлях боротьби з цим вірусом зайняла. Мало того, що ви не зрозуміли, а, не дай бог, ми не впораємося – ви точно почнете про мене витирати ноги. Думаєте, легко? Нелегко. Але ми перемогли”, – заявив Лукашенко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Він додав, що “якщо б вся країна піднялася”, влади готові були ввести карантин – “але господь нас пожалів”.

Зазначимо, на нове заяву президента Білорусі в Мережі відреагували неоднозначно.

«Да Лукашенко переміг коронавірус, мовою по голій дупі!! Замість коронавіруса пишуть будь-діагноз!!», «У нас не лох, у них не ідіот», «Співчувають білорусам», – пишуть в мережі.

Зазначимо, за офіційними даними, у Білорусі зафіксовано 61 475 випадків коронавіруса (за останню добу кількість заражених зросла на 380). 45 тисяч осіб одужали, 383 померли.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Лукашенко вперше зізнався, що приховував у розпал пандемії: «Я ж не ідіот…»