facebook

Зеленський публічно визнав агресію російською

Президент України Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді назвав, кого він мав на увазі, кажучи про «іншу сторону» у війні на Донбасі.

У своєму святковому виступі з приводу 30-річчя прийняття Декларації про державний суверенітет України Президент Володимир Зеленський публічно сказав, що шостий рік йде захист України від російської агресії.
Сьогодні, шостий рік поспіль, ми захищаємо свій суверенітет від російської агресії. Ми сплачуємо за це найвищу ціну – життя наших громадян. Сьогодні весь цивілізований світ визнає, що Україна робить все для настання такого бажаного миру” – Володимир Зеленський, Президент України.
Нагадаємо, після вбивства українського медика на Донбасі президент Володимир Зеленський заявив, що «війна триватиме, поки з іншого боку лінії фронту є зацікавлені в дестабілізації ситуації і поки бойовики відкривають вогонь після підтвердження режиму «тиша» по білих касок і по медикам».
Народний депутат фракції «Європейська солідарність» Володимир Ар’єв надіслав звернення до Офісу президента, в якому вимагає пояснити, що мав на увазі президент Володимир Зеленський, коли говорив про «іншу сторону» на Донбасі.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Зеленський публічно визнав агресію російською