facebook

Ведуча ICTV Юлія Зорій розповіла про весілля з віце-прем’єром: “Різниця у віці не має ніякого значення”

Юлія Зорій та її обранець разом вже трохи більше 3-х років

Популярна телеведуча Юлія Зорій та віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков одружилися у суботу, 25 липня.

Місцем реєстрації свого шлюбу вони обрали ЦНАП в пункті пропуску “Каланчак” на адміністративній межі Криму з Херсонською областю.

“Загалом, це була моя ідея і Олексій її підтримав. Власне, ми в усьому підтримуємо одне одного, адже це чи не найголовніше у стосунках”, – зауважила Юлія ексклюзивно

Оскільки це був розпис, а не весілля, тож гостей зіркове подружжя не кликало. Розділили з ними радість свідки, сестра Юлії, брат Олексія та двоє зіркових гостей. Щодо дати святкування пара ще не визначилась. Ведуча “Ранку у великому місті” зазначає, що все залежатиме від пандемічної ситуації. Однак, коли з’явиться можливість безпечно відсвяткувати весілля, пара налаштована за короткий термін організувати вечірку для найближчих та найдорожчих людей.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Юлія Зорій та Олексій Резніков разом вже трохи більше 3-х років. Хоча між ними 20 років різниці, проте вони на 100% відчувають ментальну спорідненість та мають масу спільних захоплень.

“Різниця у віці не має ніякого значення, коли люди кохають одне одного, коли вони розуміють, чому і для чого вони разом, коли вони усвідомлюють цінність цих стосунків і приймають рішення бути разом. Цінність наших стосунків вища за будь-які умовності, такі, як різниця у віці. Так, вона чимала, але я згадую про це лише тоді, коли заглядаю у свій паспорт, а це буває вкрай рідко. Життя нагороджує тим, що є в нас самих”, – зазначила ведуча.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ведуча ICTV Юлія Зорій розповіла про весілля з віце-прем’єром: “Різниця у віці не має ніякого значення”