facebook

Зеленський заробив у 1,5 рази рази менше, ніж його прессекретарка Мендель

Прессекретарка президента Юлія Мендель у червні заробила 46,2 тис. грн, що майже в півтора рази вище офіційної зарплати Володимира Зеленського (28 тис. грн).

Про це з посиланням на відповідь Державного управління справами повідомляє видання “Українські новини”. “Сума заробітної плати прессекретаря президента України Юлії Мендель у червні 2020 року склала 46 217 гривень”, – йдеться у документі.
Її червнева зарплата складається з 21 750 гривень посадового окладу, 8 700 гривень надбавки за інтенсивність праці, 15 767 гривень виплат за період службових відряджень і премії. З нарахованої суми було виплачено 9 тис. грн податків і зборів, тому Мендель отримала в червні “чистими” 37,2 тис. грн. Нагадаємо, Мендель у 2019 році заробила 935 тис. грн. Про це йдеться в опублікованій на сайті НАЗК декларації. Так, у середньому в місяць Мендель отримувала 77,9 тис. Її річна зарплата в Офісі президента склала 370 тис. грн, Світовий банк (попередня робота) заплатив їй 298 тис. грн. Ще 267 тис. вона отримала від своєї професійної діяльності (працювала журналісткою в світових виданнях).

Юлії Мендель 32 роки. Вона народилася в місті Генічеську Херсонської області, навчалася журналістиці в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Має науковий ступінь кандидата філологічних наук. У різний час працювала на телеканалах – ICTV, “Еспрессо-ТВ”, “Інтер”, “112 Україна”. Кілька років журналістка співпрацює з The New York Times.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Зеленський заробив у 1,5 рази рази менше, ніж його прессекретарка Мендель