facebook

Путін звернувся до шаманів: Арестович розповів, що відбувається у свідомості кремлівського диктатора

Олексій Арестович повідомив, що Путін зараз проходить ті самі стадії, що й Гітлер.

Представник української делегації в ТКГ Олексій Арестович. Скріншот з відео на Youtube

Стало відомо, що російський диктатор та тиран Володимир Путін почав звертатися до шаманів та магів у зв’язку з останніми подіями на фронті в Україні. Радник Офісу президента України Олексій Арестович вирішив прокоментувати цю ситуацію та звернувся до українців.

Очевидно, що в Росії зростає напруга у верхівці влади. Тільки одне рішення Путіна звернеться до шаманів і астрологів може багато про що говорити, наприклад, про те, що його окупанти не можуть вселити жодної надії на втілення цілей президента РФ.

«Передчуття кінця розриває психіку та потребує компенсації. Оскільки військові не можуть дати такої надії, її доводиться шукати серед шаманів, астрологів та окультистів. Посилення таких персонажів, загалом раціонального типу західної політики чи близько західної, завжди означає прихід психологічно-колективного переживання кінця», – сказав Олексій Арестович.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім цього, радник ОП України наголосив, що політика Путіна вже зовсім не така, як спочатку. Повідомляється, що Путін зараз перебуває на тому ж шляху, що й Гітлер.

«Як стверджують інсайдери, у Кремлі зростає вплив астрологів. Це означає, що зростає внутрішнє напруження як в окремих членів, так і у маси. Значить дедалі більше вдаються до “трах-тибедохів”. Тому що це як у Гітлера: є три стадії – армія Вінка, чудо-зброя та чудо-астрологи. Армія Вінка – це армія Суровікіна, вона не спрацювала. Чудо-зброя – іранські дрони не спрацювали. Отже, зараз стадія астрологів. Це нагадує останні місяці у бункері його великого попередника», – продовжив Арестович.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Путін звернувся до шаманів: Арестович розповів, що відбувається у свідомості кремлівського диктатора