facebook

У Нацгвардії викрили махінації з квартирами на більш ніж 17 млн гривень

НАБУ завершило розслідування, матеріали справи відкрили підозрюваним перед відправкою в суд

Антикорупційні правоохоронні органи викрили корупційну схему на махінаціях з житлом для військовослужбовців Національної гвардії на 17,3 мільйона гривень. Матеріали справи откыли для підозрюваних перед відправкою до суду.

Як розповіли в НАБУ, злочинна група купувала для нацгвардійців житло непридатне для життя в 2017 році. До складу групи входили:

бенефіціар ТОВ;
начальник фінансової служби управління розквартирування і капітального будівництва логістики ГУ Нацгвардії;
начальник управління розквартирування і капітального будівництва логістики ГУ Нацгвардії;
директора ТОВ-переможця конкурсу;
адвоката, представника директора ТОВ.
Також до схеми учасники групи залучили заступника начальника управління розквартирування Нацгвардії. Однак він у склад групи не входив.

Повідомляється, що група закупила квартири на території Київської області для нацгвардійців, підробивши документи про готовність житла до заселення, незважаючи на те, що на той момент в квартири не були підключені комунікації з постачання комунальних послуг.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Після перемоги ТОВ у конкурсі НГУ уклала договори про придбання квартир, всупереч тому, що житло не відповідало вимогам, про що учасникам групи було достовірно відомо. На підставі договорів та актів прийому-передачі квартир у 2017 році на рахунок ТОВ НГУ перерахувала понад 17,3 млн грн бюджетних коштів. Зазначена сума, згідно висновків експертиз, становить розмір заподіяної держбюджету збитків”, – повідомили в НАБУ.

Детективи НАБУ повідомили організатору групи – власнику приватних компаній, і начальнику фінансового відділу управління розквартирування Нацгвардії про підозру заочно, так як їх місцезнаходження не встановлено. Їх оголосили в розшук.

Іншим трьом учасникам схеми змінили підозри у зв’язку з тим, що вони діяли організованою групою. 24 липня правоохоронці завершили розслідування і відкрили матеріали справи підозрюваним перед відправленням до суду.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У Нацгвардії викрили махінації з квартирами на більш ніж 17 млн гривень