facebook

Зеленський анонсував три етапи підвищення мінімальної зарплати

Президент України Володимир Зеленський заявив, що збільшення з 1 вересня мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень, яке передбачене президентським законопроєктом, – це перший етап.
Впродовж 2021 року мають бути реалізовані ще два етапи підвищення.

Глава держави звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня та закликав народних депутатів підтримати законопроєкт щодо збільшення розміру мінімальної заробітної платні.

“Впевнений, що депутати проголосують законопроект, поданий від президента України, за збільшення мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень. Потім другий етап цієї програми – збільшення з 2021 року до шести тисяч гривень. І впродовж 2021 року буде третя частина – ми збільшимо до шести з половиною тисяч гривень“, – цитує Зеленського його пресслужба.

За словами президента, після підвищення мінімальної заробітної плати зростуть доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, медиків, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати.

“Це певні кроки у напрямку дійсно цивілізованого рівня життя в Україні. Карантин продовжується, але після серйозної паузи, коли понад два місяці не працювали ні підприємці, ні ФОПи, багато державних підприємств, зараз дуже важливо трішки підтримати людей”, – зазначив Володимир Зеленський.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин зауважив, що в першому півріччі 2020 року заощадження населення скоротилися майже на 6%.

“Підвищення мінімальної заробітної плати так чи інакше підвищить доходи громадян і, відповідно, збільшить можливість заощаджень. Тому підвищення мінімальної заробітної плати навіть до озвученої величини є необхідним і доцільним у цей момент”, – зазначив голова Ради НБУ.

Як інформувала “Новинарня“, президент України Володимир Зеленський подав на розгляд до Верховної Ради законопроєкт “Про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік” щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень з 1 вересня поточного року.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Зеленський анонсував три етапи підвищення мінімальної зарплати