facebook

“Краса, яка врятує світ!”: Олена Зеленська вразила австрійців своїм неповторним образом. “Просто і елегантно”

Президентське подружжя побувало на презентації українськомовного аудіогіда.

Перша леді України Олена Зеленська разом із чоловіком Володимиром Зеленським взяли участь в урочистій презентації українськомовного аудіогіда в Музеї історії мистецтв у Відні. Аудіогід для віденського музею було створено в межах ініціативи першої леді з поширення української мови у світі.

У мене сьогодні свято. Ми додали ще одну перлину культурної спадщини до нашого намиста українських аудіогідів! Я завжди тішуся, коли бачу, що відвідувачі музеїв світу можуть прослухати екскурсію рідною українською мовою. І від сьогодні ще одна світова культурна скарбниця – віденський Музей історії мистецтв – зможе вітати своїх гостей українською. Як привітала нас із Володимиром.

“Дехто може сказати, що під час пандемії українці не мають змоги подорожувати, тож навіщо було робити це зараз. Я відповім: такі часи треба використовувати для підготовки “домашніх завдань”. Ми разом з керівництвом музею, разом із нашим посольством використали період карантину для того, щоб підготувати цей аудіогід, аби, коли пандемія нарешті закінчиться, українці змогли відкрити для себе віденський Музей історії мистецтв рідною мовою”, — написала під фото Зеленська.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Перша леді України одягла в музей стильний діловий костюм верблюжого кольору, який складався з жакета оверсайз і широких штанів зі стрілками, такого самого кольору топ та білі туфлі.

Волосся першої леді було укладене на боковий проділ, на обличчі була чорна захисна маска, а на шиї – золотий ланцюг.

https://www.instagram.com/p/CFMqiRjBomZ/?utm_source=ig_embed

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Краса, яка врятує світ!”: Олена Зеленська вразила австрійців своїм неповторним образом. “Просто і елегантно”