facebook

Наше терпіння закінчується! Сьогодні ж негайно виконати! США назвало Росії три вимоги по Україні ( Відео)

Посольство США закликало РФ піти з Донбасу і Криму і звільнити незаконно утримуваних українців.

США закликали Росію покинути територію окупованого Криму і почати відступ з Донбасу, припинивши окупацію української території. Заяву про це зробила тимчасовий повірений у справах США Крістіна Квін, зазначивши, що Вашингтон повністю підтримує суверенітет України.

Заява поширили інформаційні агентства з посиланням на повідомлення прес-служби посольства США. Дипломат заявила, що Росії необхідно виконати три умови: покинути територію окупованого Криму і Донбасу, а також звільнити з полону всіх українців, які з політичних мотивів були в російських застінках. “США залишаються повністю прихильними дипломатичним зусиллям для припинення створеного Росією конфлікту на Сході України і окупації Криму.
Ми разом з українським народом підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України
”, – зазначила вона в заяві. Крім того, американське посольство опублікувало відео зі зверненням дипломата в соціальній мережі Twitter. Журналісти нагадали, що Росія окупувала Крим і вторглася на Донбас 6 років тому під час військової операції, яка розгорнулася протягом весни і літа в 2014 року.

За фактом агресії на Москву були накладені економічні і фінансові санкції, які російська влада неодноразово просили зняти. Однак Захід чітко дав зрозуміти Москві, що санкції знімуть тільки після звільнення Криму і Донбасу від російських військових.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Наше терпіння закінчується! Сьогодні ж негайно виконати! США назвало Росії три вимоги по Україні ( Відео)