facebook

Україна стане тріумфатором у війні, Путіну буде важко вигадати перемогу, – постпред США при ОБСЄ

Постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер висловив упевненість, що Україна переможе у війні з Росією. ЗСУ вже відкинули ворога на Київщині, Чернігівщині та Сумщині, залишилось зробити те ж саме на сході та півдні.

 

Про це Карпентер заявив під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму. Він зауважив, що зважаючи на ті масштабні помилки, яких уже припустився президент Росії Володимир Путін у війні проти України, вигадати якусь перемогу йому буде важко (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Він страшенно помилився, коли розпочав цю війну. Росія програла у битві під Києвом, її сили було відкинуто від столиці, а також на Чернігівщині та Сумщині. Тепер вони намагаються наступати на сході та півдні. Мені складно побачити, як Путін може вигадати якусь перемогу тут. Враховуючи ті величезні помилки, які він зробив”, – зазначив Карпентер.

На його думку, Україна стане тріумфатором у цій війні, а імперіалістичний світ Путіна програє.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

https://youtu.be/p6vPVSJWcKo

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що війна РФ проти України може стати затяжною. Але якщо українські сили почнуть потужно підтискати окупантів, то Путін, імовірно, погодиться повернутися до переговорного процесу на адекватних умовах.

Сам Путін у розпал російської агресії проти України звернувся до українців. Він привітав українців із Днем перемоги і заявив, що Росія “переможе, як у 1945-му”.

У той же час “переможці” вже втратили понад 25,5 тисяч солдатів з початку вторгнення в Україну, і ці втрати з кожним днем зростають. Зокрема, 8 травня ЗСУ ліквідували 51 солдата ворожої армії.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Україна стане тріумфатором у війні, Путіну буде важко вигадати перемогу, – постпред США при ОБСЄ