facebook

Зеленський – «Слузі народу»: Якщо не зупинимо хаос КСУ, отримаємо протистояння на вулицях

Президент Володимир Зеленський звернувся до депутатів від фракції “Слуга народу” із закликом об’єднатися та підтримати його пропозиції щодо відновлення справедливості та законності в країні після останніх рішень Конституційного Cуду.

Історія не судить переможців. І якщо я вирішу, що шлях розв’язання кризи можливе тільки через запропонований закон – треба обов’язково підтримати. Якщо ми знайдемо інший, менш конфліктний шлях, буде інше рішення. Але поки можу сказати тільки одне: останнє рішення Конституційного суду, ці скандальні скасування фундаментальних законів – прямий і швидкий шлях до кровопролиття. І якщо той хаос, який творить Конституційний суд за гроші, ми не зупинимо, тоді отримаємо протистояння на вулицях. І, до речі, ця відповідь суспільства буде жорсткою, але справедливою. Чи готові ми поставити на кон смерть країни?! А якщо ні, то разом беремо на себе відповідальність і разом відновлюємо справедливість і законність“, – сказав Зеленський.

Президент відзначив, що “дивна” поведінка суддів Конституційного Суду в лічені години поставила країну на грань катастрофи: “Або країна знову буде втягнута в кривавий хаос, або держава як система прозорих правил і домовленостей припинить своє існування, аби ми нарешті станемо дійсно потужною політичною силою і скажемо своє вагоме слово: “Ні! Ні брехні!”.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Скажу відверто, сьогодні мене особисто і кожного з вас чекає дійсно вирішальний бій проти всього того, що повинно піти, зникнути, розчинитися в історії, того, що не повинно заважати простим людям жити по справедливості”, – звернувся Зеленський до депутатів “СН”.

Він не виключив, що депутатів від “Слуги народу” намагатимуться “активно зараз розгойдувати, пропонувати багаті привілеї, спокушати грошима зв’язками, змовами”, та додав, що “ламати і спокушати вас будуть навіть деякі депутати з нашої фракції“.

Водночас глава держави закликав фракцію “Слуга народу” показати свою єдність, показати себе “партією, яка вміє битися за своє ім’я і нову політику”.
За підсумками сьогоднішніх ваших рішень, голосувань, будемо приймати глобальні рішення, спробуємо жорстко перезавантажити всю систему, тому що час розмов закінчився, закінчився час умовлянь і м’якості, потрібно вжити жорстких рішень по Конституційному суду“, – зауважив Зеленський.

Він додав, що звернувся до депутатів у такому форматі, бо немає часу поспілкуватися із кожним окремо.

У житті іноді буває час, коли потрібно робити складний, але обов’язковий вибір, коли не можна відсидітися десь за спинами або зробити вигляд, що мене це не стосується“, – сказав глава держави.

Він резюмував, що сьогодні йде “бій не проти КС, але за імідж України, за її репутацію, за незворотність дійсно важливих змін, за неповернення до вчорашнього дня”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Зеленський – «Слузі народу»: Якщо не зупинимо хаос КСУ, отримаємо протистояння на вулицях