facebook

Із країн ЄС масово депортують українських заробітчан: що сталося

У ЄС проводять депортації українських заробітчан. Влада Німеччини тільки за липень-вересень вислали з країни близько 300 українців

 


Із країн ЄС масово депортують українських заробітчан: що сталося
З огляду на введені в ЄС і Німеччини епідеміологічні обмеження, поки громадяни України тимчасово не мають права в’їжджати у ФРН в рамках безвізових поїздок з туристичною, приватною або діловою метою. Однак це правило заробітчани намагаються обійти, розповів в коментарі Ubr генеральний директор Gremi Personal Томаш Богдевіч.

«Прибувши легально на територію Польщі і відбувши там карантин, деякі намагаються нелегально їхати вже далі — в Німеччину та інші країни ЄС. Для роботи в Німеччині також використовують підроблені трудові договори, румунські та угорські паспорти (зокрема фальшиві), чеські робітничі візи», — пояснив Богдевіч.

Поліцейські разом з міграційною службою проводять спецоперації в пошуках порушників. Після їх депортують назад в Україну.

Найбільш поширена схема шахрайства — це наймання заробітчан на території України представниками дрібних або часто непублічних польських фірм із працевлаштування для роботи в Польщі. У таких випадках людям пропонується нелегальне працевлаштування з кращою зарплатою в Німеччині. Передусім йдеться про послуги в сфері догляду за людьми і домогосподарством.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Із країн ЄС масово депортують українських заробітчан: що сталося