facebook

Дитину зацькували у школі через побори: “Умисне зживають зі світу

Українці вже давно нарікають на побори у школах, на ґрунті яких виникають численні конфлікти між батьками та вчителями. Часто у таких ситуаціях страждають самі діти.

 

Свою історію розповіла Галина Аста, опублікувавши її у фейсбук-спільноті “Батьки SOS”. Зі слів жінки, часто гроші, які здали на потреби класу чи школи, осідають у кишенях членів батьківського комітету.

“Багато читаю про побори в школах. Вони є. Та я хочу сказати, що є варіант, що кошти осідають в кишенях батьківського комітету. Як мені пояснили у 2 класі батькам можна сказати, що віддали гроші вчителю, а вчителю, що батьки не здали гроші. Батьки, щоб дітей не травили запитувати у вчителя не будуть, так само як і вчитель не спитає батьків чи вони здали гроші. Головне створити проблему в класі, знайти ворога, організувати травлю, розпустити плітки, і якщо вчитель буде думати, що мама винна, то він з чистою совістю буде мститися дитині, організує травлю і мамі також, а маму в той час треба налаштувати проти вчителя і батьківський комітет живе за рахунок батьків, а всі гризуться.”, – розповіла жінка.

Авторка поста розповіла, що у такій ситуації живе вже рік. Вона є матір’ю “дитини напівсироти та інваліда дитинства”. Дівчинка часто та довготривало хворіє. За її словами травлю влаштували голова батьківського комітету, класний керівник та дирекція. Батьки ж бояться за своїх дітей, тому й мовчать.
“Батьки мовчать, бояться, підписують чисті листки, щоб не тролили їхніх дітей і не знижували оцінки. Дитині зламали акаунти. Цілий карантин неможливо було відкрити завдання. Зараз взяти домашні завдання – проблема. Неодноразово зверталася на гарячу лінію до дирекції та в районо. Пліткам нема кінця. Я втомилася бути без вини винною. Складається враження, що дитину умисне зживають зі світу, знаючи, що любі нерви спричиняють хворобу. Захворювання ЖКТ. Ліцей інтелект місто Снятин.”, – поділилася вона.
Галина Аста

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Вчитель – з чистою совістю – буде мститися дитині”. Це днище нашої шкільної системи”,”Невже всі батьки класу, інші вчителі в школі підтримують таке цькування? Невже ніхто не спитає, що вони роблять з дитиною? Ніхто не може захистити дитину від цих чорноротих і ненависних людей? Всі, хто це бачить і мовчить є співучасником цього злочину.”,”Так цькування підтримують вчителі!!!!А директор замість внушати батькам, яка нелегка вчительська доля…краще б внушив вчителям не буде поборів не буде проблем!!!!Вчителі вічно голодні на подарунки….(не всі одиниці з 10000000000не беруть).”,”Ви здали гроші, а вони не дійшли до вчителя, на якісь там потреби? Не дійшли тільки ваші гроші?” – пишуть у коментарях.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дитину зацькували у школі через побори: “Умисне зживають зі світу