facebook

Безплідна пара всиновила трійню і навіть не здогадувалась, що чекає попереду: “Лікарі мене приголомшили”

Ця новина приголомшила пару, але вони навіть не подумали відмовлятися від трійнят

Вони познайомилися в університеті і довго зустрічалися. Кохали одне одного і врешті-решт вирішили одружитися. Сімейне життя Сари та Енді було безхмарним перші кілька років, поки вони не почали зневірюватися: закохані дуже хотіли дитину, але нічого не виходило.

Вони обійшли десятки лікарів, і їхні висновки не втішали: пара могла стати батьками тільки за допомогою нереально дорогої процедури, і попри це вирогідність зачаття складала лише 10%.

Парі не знадобилося багато часу, аби прийняти важливе рішення: вони всиновлять дитину, від якої відмовиться біологічна матір. Яке ж було здивування подружжя, коли після УЗД вони дізналися, що врятують від дитбудинку не одного, а відразу трьох крихіток!

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ця новина приголомшила пару, але вони навіть не подумали відмовлятися від трійнят. Адже діти – їх головна мрія! Передчасні пологи не позначилися на здоров’ї новонароджених дівчаток і хлопчика. І бездітне подружжя стало батьками Джоеля, Ханни і Елізабет.

Але історія на цьому не закінчується. Буквально за тиждень після усиновлення щасливі батьки дізнаються ще одну радісну новину – у них буде власна дитина! Енді часто говорив, що хоче близнюків, і в це складно повірити, але його слова стали реальністю! УЗД, проведене для визначення статі дитини, показало хлопчика і дівчинку, які отримали імена Ендрю і Ебігейл.

Тепер навіть не віриться, що цим багатодітним батькам не так давно ніяк не вдавалося завести дітей. Сара і Енді зізнаються, що виховувати п’ятьох – це величезна відповідальність і не найлегша робота. Але незважаючи на втому і недосипання, молоді батьки буквально світяться від щастя!

А мораль цієї історії така: ніколи не потрібно втрачати надію! У тих, хто здатний на добрі вчинки, заповітні мрії завжди здійснюються!

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Безплідна пара всиновила трійню і навіть не здогадувалась, що чекає попереду: “Лікарі мене приголомшили”