facebook

Українців очікують магнітні бурі: що потрібно робити

Магнітні бурі очікуються до суботи включно.

В Україні прогнозується не найсприятливіша геомагнітна обстановка. Згідно з інформацією Інституту геофізики, на цьому тижні будуть практично безперервні геомагнітні бурі.

Зокрема, до суботи (тобто, 11, 12, 13 і 14 квітня) включно очікуються помірні магнітні бурі.

І тільки 15 і 16 квітня геомагнітні збурення зійдуть до легких і почнуть відступати.

Медики попереджають, що в дні магнітних бур потрібно бути максимально уважним до свого здоров’я.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як відомо, магнітне поле може впливати на швидкість реакції, а також позначатися на роботі серцево-судинної системи, провокуючи серцеві болі, мігрені, слабкість та ін.

Але всіх неприємних відчуттів можна уникнути, якщо вчасно вжити заходів. Лікар Віктор Литвиненко розповідає, що потрібно робити.

Добре висипайтеся

Напередодні і в дні магнітних бурь подбайте про достатню кількість сну. Так, постарайтеся лягти спати на годину-півгодини раніше, ніж зазвичай.

Як відомо, під час сну всі органи і системи відпочивають і “перезавантажуються”, тому негативний вплив зовнішніх факторів (в тому числі і магнітних бурь) знижується.

Прийміть підбадьорливий душ

Починайте свій ранок з контрастного душу.

Протягом усієї процедури міняйте температуру води від холодної до гарячої. Це дозволить запобігти запаморочення і головний біль через магнітні бурі, оскільки контрастний душ покращує циркуляцію крові і підвищує адаптивні здібності організму.

Полюбіть м’яту

У дні геомагнітних збурень запасіться м’ятними льодяниками або чаєм, і протягом дня дозволяйте собі поласувати мінімум тричі.

У м’яті міститься ментол, який допомагає вгамувати біль і покращити самопочуття за рахунок своєї здатності звужувати судини та нормалізувати кровообіг.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Українців очікують магнітні бурі: що потрібно робити