facebook

Українці вимагають терміново відновити безкоштовну медицину: перші місця за рівнем смертності і серцевих захворювань

Автор петиції вимагає владу знову надавати медичну допомогу безкоштовно

На сайті президента України з’явилася нова петиція, в якій вимагають забезпечити безкоштовну медичну допомогу в державних і комунальних заклади охорони здоров’я.

Таким чином повідомляється, що автором петиції виступив Ісаєв Микола Всисович. Він повідомляє, що відповідно до 49-ї статті Конституції України встановлено, що: у державних і комунальних закладах медична допомога повинна надаватися безкоштовно.

Охорона здоров’я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарний та оздоровчо-профілактичних програм.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Але, замість цього в Україні спостерігаються абсолютно протилежні тенденції, а саме скорочення мережі закладів охорони здоров’я шляхом ліквідації, реорганізації йди перепрофілювання, що грубо порушує норми Основного Закону.

Микола Ісаєв пише: “За роки незалежності в Україні майже знищили мережу державних і комунальних медичних закладів. Також практично зруйнована система диспансерних установ, а більшість інфекційних лікарень перепрофільовано або закрито».

“Україна займає перші місця за рівнем смертності не тільки дорослого населення, а й дітей. Криза системи охорони здоров’я та соціального захисту громадян набуває катастрофічних наслідків і вже загрожує національній безпеці»

У зв’язку з цим автор вимагає, щоб влада звернула увагу на цю проблему, і відновила надання безкоштовної медичної допомоги в державних і комунальних закладах охорони здоров’я.

Також забезпечити гарантовану безкоштовну допомогу та надання безкоштовних ліків громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Щоб президент розглянув її, потрібно набрати 25 тисяч підписів протягом трьох місяців. За добу з дня публікації ініціативи її підписало 70 осіб.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Українці вимагають терміново відновити безкоштовну медицину: перші місця за рівнем смертності і серцевих захворювань