facebook

Крик душі заробітчанина почула вся Україна, зачепив за живе: “Втомився їздити до Польщі”

Українці хочуть почати жити краще в рідній країні

Стало відомо про те, що на сайті президента України з’явилася чергова петиція, в якій автор скаржиться на труднощі з роботою в Україні.

Таким чином повідомляється, що Дмитрієв Олег Юрійович звернувся до влади, щоб ті почали мотивувати українців не їхати з країни, так як такими темпами людей зовсім не залишиться.

Чоловік у своїй ініціативі пише, що втомився їздити постійно до Польщі на заробітки. Тут за місяць можна заробити приблизно 10 тисяч гривень, в середньому. Там же ставка набагато більше.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Для того, щоб отримувати близько тисячі доларів в Україні потрібно працювати цілодобово, і пройти рай і пекло, на думку автора.

“Необхідна програма, для швидкого навчання IT професій, зі степендією 10тис. в місяць, на період навчання, і працевлаштуванням на держ. службу на термін, не більше ніж на три роки, далі на розсуд фахівця!» – сказано в повідомленні.

Петиція була опублікована в четвер, 25 березня, і встигла за цей час зібрати 17 підписів, з 25 тисяч необхідних. Тільки у випадку, якщо вона набере підтримку українців, тоді президент Володимир Зеленський повинен буде розглянути її і винести своє рішення.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Крик душі заробітчанина почула вся Україна, зачепив за живе: “Втомився їздити до Польщі”