facebook

“Шукають їжу на смітниках”: на білоруському ТБ розповіли про “бідність українців”

“Шукають їжу на смітниках”: на білоруському ТБ розповіли про “бідність українців”

В ефірі вечірньої програми ведуча заявила, що “краще диктатура, ніж продажна, маріонеткова демократія”, маючи на увазі Україну.

Увечері в пʼятницю, 2 квітня, на одному з білоруських телеканалів — “СТВ” (“Столичне телебачення”) — ведуча Юлія Арцюх заявила про те, що Україна — країна, яка “загинається від нищети, а її громадяни шукають їжу на смітниках”.

“Ви давно були в Україні? Вибачте, але це не процвітаюча країна, а країна, що загинається від бідності. І поки [Володимир] Зеленський сидить в розкішному кабінеті, знімаючи “стрімчики”, — а це, схоже, одна з основних функцій президента України, — народ лазить по смітниках  у пошуках їжі “, — зазначила ведуча.

За словами Юлії Арцюх, саме з цієї причини вона виступає “за сильну центральну владу, якщо хочете — за диктатуру”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

При цьому ситуацію в Україні вона назвала “ляльковим театром, де хто перший схопив поводок, той і танцює — типу президента”.

“Краще диктатура, ніж продажна, маріонеткова демократія”, — заявила ведуча.

Слід зазначити, що це вже не перший випадок нелицеприємного висвітлення життя в Україні білоруськими телеканалами. Так, близько місяця тому на цьому ж телеканалі вийшов сюжет програми “Таємні пружини політики 2.0”, в якому ведучий Григорій Азаренко назвав Україну країною “жебраків і вимираючого народу” з “гордонами” при владі”.

У програмі він критикує дії попередньої і нинішньої влади в Україні і самих українців.

“Вони перетворили квітучу країну в піратський бандеростан. Ваших дітей товарними масштабами продають на органи, а дівчат поставляють в європейські борделі мало не офіційно. Бідна, бідна наша Україна. Країна Гоголя і Булгакова, країна великих києво-печерських святих. Що з тобою зробили ці гордони?”, — стверджує телеведучий.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
“Шукають їжу на смітниках”: на білоруському ТБ розповіли про “бідність українців”