facebook

Коронавірус забрав життя вагітної лікарки-педіатра: дівчині було всього 29 років

Дівчині було всього 29 років  від ускладнень COVID-19 померла вагітна лікарка

У Чернівецькій області від ускладнень COVID-19 померла вагітна лікарка

Про це повідомляє Politeka з посиланням на пресслужбу Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації.

Так, стало відомо, що на Буковині від ускладнень, викликаних коронавірусом, померла 29-річна лікарка-педіатр Мар’яна Малинник.

“Колектив Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та вся медична громада Чернівецької області висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправного горя – передчасної смерті лікаря-педіатра КНП “Заставнівська БЛ” Малинник Мар’яни Василівни та її ненародженої дитини”, – йдеться в повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначається, що Мар’яна Василівна у 2015 році закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю “Педіатрія”. Після інтернатури вона стала лікарем-педіатром у Заставнівській лікарні.

“Привітна та щира, чудовий лікар, яка завжди спішила на допомогу своїм пацієнтам, чуйна до проблем інших, хороший фахівець своєї справи. Підступна коронавірусна інфекція COVID-19 зупинила серце молодої жінки на 29-му році життя. Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть молодої людини”, – йдеться в повідомленні.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Коронавірус забрав життя вагітної лікарки-педіатра: дівчині було всього 29 років