facebook

Українцям почнуть платити за відпочинок: як отримати 200 євро

Мальта знайшла оригінальний спосіб залучити туристів

Мальта почне платити туристам, які приїдуть більш, ніж на 3 дні, від 100 до 200 євро.

Детальніше про це пише видання Reuters.

Відомо, що 27% від економіки Мальти становить туризм, проте в період пандемії ситуація погіршилася. З 1 червня в Республіці планують послабити карантинні обмеження, а щоб збільшить наплив туристів, місцевий уряд вирішив платити їм за перебування в країні.

Таким чином, якщо туристи забронюють проживання в п’ятизірковому готелі (від 3 днів), то отримають 100 євро від управління з туризму Мальти, а також ще 100 євро від самого готелю. Туристи, які виберуть 4-х зірковий готель, отримають 150 євро, а за 3-х зірковий – 100 євро.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім цього, розмір виплати може збільшиться, якщо бронювання здійснюється в готелях, розташованих на мальтійському острові Гозо.

Уряд держави, що стимулюючі виплати отримають як мінімум 35 тисяч осіб.

Варто відзначити, що Мальта займає перше місце в Європейському Союзі з вакцинації від COVID-19. На сьогоднішній день 42% дорослого населення вже отримали як мінімум 1 щеплення. У країні різко скоротилася кількість нових випадків COVID-19, при цьому відсоток позитивних результатів тестів знизився до 2,6%. Уряд настійно закликає ЄС ввести паспорти вакцинації для полегшення поїздок.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Українцям почнуть платити за відпочинок: як отримати 200 євро