facebook

Названо найбільш визнані у світі вакцини для подорожей

Названо найбільш визнані у світі вакцини для подорожей

Пандемія коронавірусу завдала серйозного удару по туристичному бізнесу. У 2020 році кількість іноземних туристів скоротилася на 74% в порівнянні з 2019 роком. Для порівняння, минула фінансова криза зупинила від подорожей лише 4% туристів. Однак, в останні місяці туризм починає відновлюватися. У тому числі і завдяки вакцинації.

Можливість подорожувати – одна з вагомих причин пройти вакцинацію. Однак, далеко не всі країни готові приймати вакцинованих будь-яким препаратом. Наприклад, ЄС не влаштувала вакцина Covishield. Хоча вона ідентична препарату AstraZeneca, цю індійську вакцину так і не схвалили.

Тим не менше, є вакцини, які користуються найбільшою довірою. Наприклад, найбільш широко визнаною вакциною є не найефективніша AstraZeneca. Її схвалили 119 урядів країн світу. Тим часом, китайська CanSinoBio визнана лише декількома урядами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Представники туристичного бізнесу стурбовані тим, що вакцинація не відкриває “двері” в усі країни. Нік Карріна з Міжнародної асоціації повітряного транспорту каже, що відсутність єдиних домовленостей між урядами – суттєва перешкода для подорожей.

Помічник генерального директора ВООЗ Маріанджела Сімао зазначила, що Європарламент рекомендував країнам розглянути питання про прийняття вакцин, які ВООЗ внесла до списку екстреного використання. Серед них Pfizer-BioNTech, Moderna, Johnson & Johnson.

Раніше на Realist.online повідомлялося про те, що у Міністерстві охорони здоров’я оцінили ризик побічних ефектів після вакцинації від коронавірусу.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Названо найбільш визнані у світі вакцини для подорожей