facebook

15 квітня – 29 місячний день: день має явне негативне забарвлення!

Чим менше ви будете контактувати з людьми в 29 місячний день, тим спокійніше вони пройдуть.

Символ 29 місячного дня – спрут

29 місячний день є повною протилежністю світлого і гармонійного попереднього дня. Цей же день має явне негативне забарвлення, так як сповнений потужною хаотичною енергією, впоратися з якою під силу дуже небагатьом, інших же вона здатна роздавити.

Справа в тому, що саме 29 місячний день частіше за все буває останнім, адже не в кожному місяці є тридцята місячна доба, тому вона є свого роду апогеєм усього місячного місяця. Не варто, напевно, нагадувати, наскільки конфліктним є цей час і наскільки сильно потрібно намагатися стримувати прояв будь-яких негативних емоцій, які, до речі, будуть нас переповнювати.

У 29 місячний день все буде сприйматися гіпертрофовано, в спрощеній формі, і нешкідливий дружній жарт може стати причиною серйозної ворожнечі і навіть приводом для помсти. Погані думки, як щупальця підступного спрута, повністю підкорять ваше свідомість і будуть намагатися управляти вашими діями, тому прагнете припиняти негатив, що не концентруйтеся тільки на поганому і постійно віддавайте собі звіт в тому, що насправді все зовсім не так погано.

Головне не втрачайте самовладання, і ставитеся з розумінням до огріхів оточуючих, вибачте їх і не тримайте зла, інакше воно будить гризти вас зсередини, і серйозних сварок вам не уникнути. Також в 29 місячний день слід бути дуже обережним і завбачливим, обходьте десятою дорогою пустельні занедбані місця, намагайтеся провести вдома темний час доби і головне остерігайтеся незнайомців, в більшості випадків їх наміри сьогодні будуть недобрими. Будьте уважні на дорозі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Однак знайте міру, ваша обережність не повинна переростати в параною, ваш негативний настрій і банальний не завжди обґрунтований страх цілком можуть притягнути до вас неприємну ситуацію, ви самі себе спрограмміруете на негатив. Потрібно, навпаки, намагатися дивитися на все, що відбувається набагато простіше, навіть у чомусь поганому шукати позитив, і розуміти, що просто день сьогодні такий! За таке розуміння і мудре ставлення до життя, ви отримаєте гідну нагороду, і знайдете гармонію і єдність з місячними ритмами.
У 29 місячний день потрібно утриматися від будь-яких починань, так як вони однозначно будуть приречені на провал. І, в той же час, не варто поспішати закінчити важливу справу, інакше загубите все, чого вже досягли і вся ваша попередня робота виявиться марною. Також уникайте будь-якого спілкування, якщо є можливість, не призначайте на цей день важливі переговори і навіть любовні побачення. Чим менше ви будете контактувати з людьми в 29 місячний день, тим спокійніше вони пройдуть. Головне, звертайте увагу на тому, що і як вам будуть говорити, в цей день підозрілість зайвою не буде.

Залишіться вдома в 29 місячний день, не призначайте поїздок. Можна зайнятися творчістю, день для цього сприятливий.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

15 квітня – 29 місячний день: день має явне негативне забарвлення!