facebook

В Івано-Франківській області від COVID-19 померло немовля: з’ясувалися деталі трагедії

В Івано-Франківській області від COVID-19 померло немовля: з’ясувалися деталі трагедії

В одному з пологових будинків Коломийського району Івано-Франківської області від коронавірусу COVID-19 померла дівчинка, проживши всього кілька годин життя. Під час вагітності у її 26-річної матері була підтверджена небезпечна недуга, але жінка відмовилася від госпіталізації та продовжила лікування вдома.

Про це повідомило видання “Галка”, посилаючись на коментар директора Івано-Франківського обласного центру контролю і профілактики хвороб Руслан Савчук. Він вказав, що дитина народилася з важкими симптомами коронавірусного захворювання.

“Відразу після народження стан дитини різко погіршився, його перевели в реанімацію у зв’язку з важким дихальним розладом та змушені були під’єднати до апарату штучної вентиляції легенів. Незважаючи на вжиті заходи, дівчинка померла. Було встановлено діагноз – вроджена пневмонія, а посмертний аналіз показав наявність у немовляти вірусу COVID-19”, – розповів лікар подробиці трагедії.

У зв’язку з цим Савчук попередив українців ставитися серйозно до виявлення у себе симптомів інфекційного захворювання. Попри те, що вони схожі на характерні для сезонних захворювань – грип, ангіна, іноді краще вчинити на випередження та оперативно звернутися до лікарів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Тоді ви не втратите час, необхідний, щоб вчасно придушити вірус і врятувати життя”, – резюмував він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, під Рівним ускладнення від коронавірусу привели до смерті 8-річну дитину. Лікарі відзначили, що штам Дельта погубив дівчинку буквально за добу, попри всі реанімаційні заходи, які вжили лікарі.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
В Івано-Франківській області від COVID-19 померло немовля: з’ясувалися деталі трагедії