facebook

У сафарі-парку “Тайган” тигр відкусив палець однорічному хлопчикові – до хижака дитину піднесли батьки (фото)

У сафарі-парку “Тайган” тигр відкусив палець однорічному хлопчикові – до хижака дитину піднесли батьки (фото)
Зараз син разом з мамою в лікарні.

Увечері 26 вересня у приватному сафарі-парку “Тайган” в окупованому Криму, де зібрано найбільшу колекцію хижаків в Європі, тигр відкусив палець однорічній дитині.

За словами очевидиці, чиє повідомлення опубліковано в соціальних мережах, мати та батько разом з маленьким сином вирішили погодувати тигра.

“Мама дала шматок м’яса дитині в руку, а батько підняв її, просунув прямо до клітки вольєра. Хлопчик засунув руку з м’ясом у вольєр до тигра, і той відкусив м’ясо разом з пальцем дитини. Не знаю, чим думали батьки в той момент, адже на кожному кроці у парку інформаційні таблички, що не можна підходити близько до вольєрів, тварини кусаються”, – розповіла дівчина.

Однак, як повідомили в окупаційному російському Головному слідчому управлінні Слідчого комітету у Криму, дитину впритул до клітки з хижими тваринами піднесла саме мати. 22-річна жінка перенесла сина через захисну огорожу, внаслідок чого дитина отримала пошкодження руки.

“Зараз дитина спільно з матір’ю перебуває в лікарні, де їй надається медична допомога”, – йдеться в повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За даними джерела kp.ru, тигр відкусив дитині великий палець лівої руки. Потерпілому малюкові викликали “швидку”, медики обробили рану на місці та відвезли хлопчика в лікарню в Сімферополі. Місцеві органи почали перевірку за фактом нападу тварини на дитину.

Мама хлопчика розповіла про стан дитини й своєю чергою поскаржилася на те, що хижаки в парку недостатньо добре огороджені.

“Дитина у свідомості, вчора була операція. Їсть, грає, намагається звикнути брати все однією ручкою. Слідчі сказали, що краще не подавати заяву, адже провини парку немає. Я вважаю, що огорожа біля небезпечних тварин недостатня. Плюс, відсутня медсестра, першу допомогу надати не можуть, попри те, що це місце підвищеної небезпеки”, – цитує жінку Telegram-канал SHOT

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У сафарі-парку “Тайган” тигр відкусив палець однорічному хлопчикові – до хижака дитину піднесли батьки (фото)