facebook

У реанімацію потрапили пацієнти з COVID-сертифікатами і двома дозами вакцини

У реанімацію потрапили пацієнти з COVID-сертифікатами і двома дозами вакцини

У Києві в одну із лікарень госпіталізували одразу сім пацієнтів з коронавірусом, у яких були важкі симптоми захворювання, і водночас вони мали сертифікати вакцинації. Як виявилося, документи про щеплення були підроблені.

Як розповів депутат Київради Леонід Ємець на своїй сторінці в Facebook у четвер, 21 жовтня, пацієнти нібито потрапили в реанімацію. За його словами, завідувач відділення був здивований, оскільки перебіг хвороби у вакцинованих пацієнтів має бути легким. Тому він вирішив провести з кожним окрему бесіду.

“Попередив, що є два протоколи лікування. Один для вакцинованих та інший для невакцинованих, відповідно. І якщо їх наплутати, результати будуть дуже сумні. Думаю, ви вже здогадалися – усі сім вакцинованих пацієнтів купили собі сертифікат”, – розповів Ємець.


За його словами, за виготовлення і збут підробленої документів правопорушникам може загрожувати покарання – від штрафу в 17 тисяч гривень до 5 років позбавлення волі. За використання підроблених довідок чи сертифікатів передбачено покарання – від штрафу на суму до 850 гривень до обмеження волі на строк до двох років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомляв OBOZREVATEL, з 21 жовтня в Україні від водіїв і пасажирів громадського транспорту почали вимагати COVID-сертифікати.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
У реанімацію потрапили пацієнти з COVID-сертифікатами і двома дозами вакцини