facebook

Як виграти партію із коханкою чоловіка

Статистика свідчить, що близько 70% чоловіків регулярно зраджують своїм дружинам. Але ті, часто не тільки не розривають з ними відносин, але і вдають, що нічого не помічають. 38 % зраджених жінок пробачають чоловіків, і живуть так, ніби нічого і не сталося.

У нього є коханка. Це вже перевірений факт, а не плід твоєї уяви.
Як боляче одного разу дізнатися, що у нього є інша… Та ще й протягом тривалого часу…

Любов – це почуття. А почуття ірраціональні, вони не піддаються контролю. Він думав, що любить і вас, і її.

Зараз ви обоє залежите від його рішення. Ви обоє у «підвішеному стані», не знаєте що буде далі.
Якщо ви бажаєте зберегти сімю, не розривати з ним відносини, тоді треба «грати правильно». Треба щось робити, адже не помічати суперницю неможливо.

«Партії» на полі «любовного трикутника»

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ваша «партія»

Слідкуйте за своєю зовнішністю. Зараз вам, як ніколи, потрібно бути просто «супер». Поводьте себе як впевнена, самодостатня жінка, яка не зобов’язана звітувати чоловікові про кожен свій крок.

З чоловіком – тільки позитив. Посміхайтесь, дайте йому відчути, наскільки він важливий (навіть якщо в цей момент вам хочеться видряпати йому очі). Проявляйте турботу і увагу, будьте ніжною.

Ніяких «розборок». В сім’ї він має почувати себе спокійно і комфортно. Проявляйте свою повагу до нього, хваліть його, захоплюйтесь ним. Ні в якому разі не контролюйте його, не рийтесь в його речах, не вимагайте погодинного звіту, де він був і що робив.

Більше обговорюйте своє спільне майбутнє. Частіше обговорюйте спільні сімейні плани, використовуючи займенник «ми». Говоріть про дітей, про те, чого вони потребують, про що мріють, чого хочуть.

Доручайте йому різні справи, звертайтеся з проханнями, показуйте йому, що він дуже потрібний вашій сім’ї. Змусьте його думати, що ви – єдина жінка, на яку він завжди може опертися, яка завжди підтримає і зрозуміє.

Чи варто все пускати на самоплин? Чекати, що все минеться, що він одумається? Чесно кажучи, це – не найкраща стратегія, хоча можливо все.

І не треба оправдовувати його, принижуючи себе фразами «я товста», «я не красива» і т. д.

Станьте «безпорадною». Постійно просіть чоловіка щось зробити для вас. Таким чином ви постійно будете в його голові.

Він ще буде йти до неї, ваше завдання – не зірватися. Адже час іде, і якщо він досі з вами, значить не все втрачено.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Як виграти партію із коханкою чоловіка