facebook

Булінг у школі: вчителя відсторонено, але учні показали відео з лайкою директорки

Булінг у школі: вчителя відсторонено, але учні показали відео з лайкою директорки

Педагог постійно дозволяв собі неадекватну і непрофесійну поведінку.

У київській школі, де стався скандал навколо педагога, який нібито ображав школярів, зібралися батьки дітей, щоб розібратися у ситуації.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, у престижній школі з посиленим вивченням іноземних мов батьки задавали незручні запитання директорові школи. Наразі відомо, що скандального вчителя відсторонили від роботи і він перебуває у лікарні. Присутні розповіли, що педагог постійно дозволяв собі неадекватну і непрофесійну поведінку. 61-річний чоловік пропрацював у цьому закладі більшу половину свого життя.

Школярка Єва розповіла, хтось із дітей обізвав вчителя, на що той різко і агресивно відреагував. «Про нього розповідають, що він добре викладає, цікаво розповідає про історію, але нестриманий і йому, можливо, потрібна психологічна допомога. Не можна так говорити з дітьми. Це неприпустимо», – розповіла мама школярки Олена Новикова.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Директорка школи №152 Наталя Вітечек розповіла, що вчинок учителя засудили, рішення про подальшу співпрацю з ним ухвалить управління освіти. «У наказі про оголошення йому догани були вказані пункти, а саме спілкування з дітьми недержавною мовою приниження честі і гідності дітей», – зазначила вона.

Учні також показали відео, на якому вже сама директорка вживає нецензурну лексику. «Це монтаж і це було чотири роки тому», – переконує Вітечек.

Якщо ваша дитина потрапила у схожу ситуацію, юристи радять писати скарги на ім’я директора школи – це словесний булінг.

«Якщо до нього звернулися батьки чи будь-хто інший з повідомленням про булінг, він або вона протягом доби має повідомити поліцію, якщо не зробив цього, відбувається приховування. Таким чином, на директора може бути теж складене адміністративне стягнення – штраф або виправні роботи за місцем роботи. У нього можуть протягом місяця відраховувати близько 20% заробітної плати», – заявив Роман Бондаренко, юрист громадської організації «Батьки SOS».

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Булінг у школі: вчителя відсторонено, але учні показали відео з лайкою директорки