facebook

“Ціна договірна”: 17-річна росіянка виставила на продаж дитину (фото)

“Ціна договірна”: 17-річна росіянка виставила на продаж дитину для “розкрутки” свого бізнесу (фото)

У Росії на одному з сайтів з’явилося лячне оголошення. У розділі “тварини” жінка помітила фото немовляти, в описі до якого йшлося про продаж дитини. Виявилося, оголошення розмістила 17-річна росіянка. Дівчина пояснила поліції, що таким чином вона хотіла “розкрутити” свій бізнес.

Жінка, яка помітила лячне оголошення, звернулася в поліцію. Про це повідомляє російське видання “Невські новини”.

Пропозицію про терміновий продаж дитини, в якій було зазначено, що ціна немовляти – “договірна”, вирішили перевірити правоохоронці. На розміщеному в мережі фото був зображений хлопчик в пелюшках.

Поліція знайшла власника акаунта, з якого було розміщено оголошення. Однак жінка, з чийого профілю “продавали” немовля, заявила про те, що до цього причетна не вона, а її родичка. Поліція зателефонувала батькові 17-річної дівчини, яка розмістила оголошення, але той сказав, що у його дочки немає ніякої дитини.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Після цього дівчину знайшли. Виявилося, що вона почала пекти торти на замовлення, але у неї було дуже мало замовлень. Тому вона вирішила “розкрутити” свій бізнес в мережі, але чомусь обрала для цього дивний метод. Дівчина взяла в інтернеті фото немовляти й розмістила оголошення про його “продаж”.

Як між собою пов’язана фейкова торгівля дітьми й створення тортів – дівчина пояснити не змогла. З юною підприємницею, яка злякала росіян оголошенням про терміновий продаж немовляти, провели профілактичну бесіду.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Ціна договірна”: 17-річна росіянка виставила на продаж дитину (фото)