facebook

В дитсадку на очах у дітей побилися директорка та вихователька

На записі з відеокамер видно, як жінки кричать один на одну і застосовують силу. У цей момент між ними пробігає маленька дівчинка, усі інші діти перебувають поруч у кімнаті.

В Ірпені на Київщині у приватному дитячому садку на очах у маленьких дітей побилися директорка та вихователька. Про це повідомляють “Вікна-новини”.

За словами виховательки, сварка виникла через те, що директорка не віддавала їй зарплатню – 17 тисяч гривень. Жінка не була оформлена у дитсадку, а гроші отримувала готівкою.

Вона пояснила, що не пішла з’ясовувати стосунки з начальницею якомога далі від дітей через те, що в інших кімнатах немає відеоспостереження. Вихователька підкреслила, що директорка сама напала на неї під час сварки, а їй довелося відбиватися.

Директорка розповіла, що нікого не била, а лише штовхала виховательку. За її словами, конфлікт виник через те, що жінка не давала повісити курточку. Рознімати їх довелося кухарці, яка прибігла, коли почула крик.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Після інциденту батьки почали забирати дітей із дитсадка. Вони також вимагають повернути кошти – 6 тисяч гривень за місячний абонемент у приватному закладі. Директорка поскаржилася, що через скандал садочок збанкрутував і виставлений на продаж за 5 тисяч доларів. Батьки наполягають на тому, щоб садочок позбавили ліцензії.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

В дитсадку на очах у дітей побилися директорка та вихователька