facebook

Як змусити свого чоловіка частіше за вам сумувати: 4 дієвих способи

Кожній дівчині потрібен чоловік, який буде її цінувати.

Приємно знати, що хтось за вами сумує і вимагає скоріше зустрітися. Але іноді ми не отримуємо того, чого хочемо. Або нам просто так здається. Але в будь-якому випадку, щоб щось отримати, потрібно трохи постаратися.

Кожній дівчині потрібен чоловік, який буде її цінувати і не сприймати як належне. Вашій увазі чотири дієвих способи, як змусити свого чоловіка частіше за вам сумувати:

1. Завжди випромінюйте позитив, коли він поруч із вами

Якщо ви будете завжди роздратованою і випромінювати один негатив поруч з ним, то він ні за що не стане за вами сумувати. Щоб він за вами сумував, завжди даруєте йому позитивні емоції, змушуйте посміхатися і сміятися. Допомагайте йому з повсякденною роботою, щоб трохи спростити йому життя. Таким чином, якщо ви зникнете з його життя, нехай навіть на хвилину, він відчує порожнечу і буде шалено сумувати.

2. Не забувайте про особистий простір

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Неважливо, як сильно ви любите одне одного і наскільки ви близькі – ви ні в якому разі не повинні втрачати свою індивідуальність. Ви обоє повинні виділяти час для того, щоб побути наодинці із самими собою і своїми думками. Якщо він попросить вас про особистий простір, ви завжди повинні підтримати його. Зрештою, як він зможе сумувати за вами, якщо ви не будете залишати його самого?

3. Припиніть докладати всіх зусиль для того, щоб змусити його сумувати за вами

Коли ви проводите час поодинці, припиніть робити все можливе для того, щоб змусити його сумувати. Припиніть надсилати йому купу повідомлень і селфі, а також відмічати його в кожному вашому пості на Фейсбуці. Всупереч вашим надіям, це зовсім не змусить його сумувати за вами. Щоб він дійсно почав сумувати, періодично зникають з його життя ненадовго.

4. Не квапте ваші стосунки

Не поспішайте. Якщо ви відразу дасте своєму чоловікові все, що він хоче, у нього з’явиться відчуття, що вся влада над вашими стосунками в його руках. Замість цього змусьте його домагатися вашої любові та уваги. Чим менше він отримує, тим більше хотітиме вас.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Як змусити свого чоловіка частіше за вам сумувати: 4 дієвих способи