facebook

“Живіть подалі від бабусь”: лікар Комаровський розкритикував популярний народний засіб від кашлю

Євген Комаровський розвінчав міф про користь популярного народного засобу боротьби із кашлем. Мова про редьку з медом: в овочі роблять поглиблення, додають туди мед, і п’ють сік цієї редьки разом з медом.

Про це педіатр розповів на своїй Instagram-сторінці.
Євген Комаровський зазначає, що кашель, як правило, виникає при ГРВІ, а триває він 5-7 днів приблизно. По суті кашель через тиждень або трохи більше проходить сам по собі. Але якщо в цей період ви встигнете поприймати сік редьки з медом, ви можете вирішити, що саме цей диво-засіб вилікував кашель.
“Насправді, якщо вселити собі, що морквяний сік з домішкою петрушки лікує кашель… І коли ви захворієте наступного разу ГРЗ і почати пити морквяний сік з петрушкою, то через десять днів цей кашель мине, то ви вирішите, що вам допоміг цей самий морквяний сік з петрушкою”, – говорить лікар.

Педіатр іронізує, що таких рецептів він може напридумувати 150 штук. Важливо розуміти, що в будь-якому випадку кашель – це не хвороба. Спочатку потрібно почути назву хвороби, адже немає такої хвороби, як нежить, кашель, головний біль. Це тільки симптоми.
“Який кашель ви зібралися лікувати за допомогою редьки з медом? Обструктивний бронхіт? Запалення легенів? Коронавірус? Грип? Алергію? Що ви зібралися лікувати? Я можу сказати напевно – не існує такої хвороби, сучасні протоколи лікування яких розглядають редьку з медом в якості ефективного засобу”, – додав Комаровський.

Педіатр радить жити подалі від бабусь, які, як правило, і нав’язують сучасному поколінню ці доісторичні методи лікування. Але якщо раптом дитина просить вас редьку з медом, то це можна дати. Це не допоможе, але хвора дитина принаймні заспокоїться.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Живіть подалі від бабусь”: лікар Комаровський розкритикував популярний народний засіб від кашлю