facebook

“Вірус легко нищить імунітет і органи, заразність і жахливі симптоми стають масовими”: медики про штам “Стелс-Омікрон”

Штам “Омікрон” заполонив світ, відправляючи інфікованих у лікарні зі страшними симптомами, а тим часом новий таємничий штам коронавірусу, якого наразі іноді йменують “сином Омікрона”, здатен перевершити всі мутації, які до сьогодні зустрічалися у світі.

Вірус поширюється настільки швидко, що в регіонах, де його зафіксовано, виникла потреба терміново впроваджувати тотальний локдаун. Якшо нехтувати симптомами, які викликають щонайменше занепокоєння, в організмі можуть початися незворотні процеси, які здатні призвести до руйнації органів і найбільш фатальних наслідків.

Як інформує “Associated Press”, вчора (14 березня) у Китаї констатували надмасштабний спалах нового штаму коронавірусу, який здатен вивести пандемію на ще складніший рівень.

Мова йде про штам “Стелс-Омікрон”, який має здатність поширюватися ще швидше, ніж штам “Омікрон”, масово вражаючи цілі групи людей.

Нова мутація BA.2 була виявлена у Китаї, вразивши медиків особливостями своїх видозмін. Лікарі побоюються, що штам здатен виявитися значно небезпечнішим, ніж всі його попередники.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Вірус легко нищить імунітет і органи, заразність і жахливі симптоми стають масовими”: медики про штам “Стелс-Омікрон”